Workshop iX Dijital Adli Tıp ve Olay Müdahalesi: Koruyun, Tespit Edin, Yanıtlayın

Adanali

Member
Günümüzde işletmeler kimlik avı, fidye yazılımı, kötü amaçlı yazılım veya diğer siber saldırılar aracılığıyla her gün siber saldırılarla karşı karşıya kalıyor. Bu kötü niyetli faaliyetler, daha sonra şirkete zarar vermek için BT sistemlerine ve verilere yetkisiz erişim sağlamayı amaçlamaktadır.

Duyuruİki günlük iX atölyesinde “İhlalden Sonra: Dijital Adli Tıp ve Olay Müdahalesi”nde siber saldırıları hızlı bir şekilde tespit etmek, etkilenen sistemleri tanımlamak, saldırı izlerini korumak ve uygun karşı önlemleri başlatmak için araçlar ve teknikler öğreneceksiniz.

Bol pratik


21 ve 22 Şubat 2024 tarihlerinde gerçekleşecek bu güvenlik atölyesinde, pratikte sunulan teknik ve stratejileri doğrudan ve otonom bir şekilde deneyebileceğiniz bir Windows sanal makinesi ile çalışacaksınız. Konuşmacı Fabian Murer atölye boyunca size rehberlik edecek. Oneconsult danışmanlık şirketinde Dijital Adli Tıp ve Olay Müdahalesi alanında kıdemli uzman olarak, şirketlere siber saldırıları yönetme konusunda destek oluyor ve saldırganların yöntemlerini son komuta kadar inceliyor. Bu çalıştayın ardından siber olaylara müdahale sürecine aktif olarak katılabilecek ve normal operasyonlara dönüşü profesyonel olarak destekleyebileceksiniz.

Daha fazla bilgi ve kayıt


iX workshoplarının 2024 ilk yarıyılı programını indirebilirsiniz


(adam)Haberin Sonu
 
Üst