“Verissimo”da Shakira, Piqué'den ayrıldıktan sonra kendisinden bahsediyor

celikci

New member
24 Mart 2024, 19:31

Kolombiyalı pop yıldızıyla özel röportaj: “İzleyicilerimi ve kendimi yeniden keşfetmek istiyorum”

Özel konuk “Çok doğru” pop yıldızı Şakira her yerde söyleniyor yeni albüm Eski futbolcuyla ilişkisinin bitmesinin ardından öncelikleri arasında “Las mujeres ya no lloran” yer alıyor Gerard pique. Kolombiyalı şarkıcı, “Bugün daha sakinim çünkü çalışıyorum ve çalışmak bana onur veriyor” diyor. “Duyguları işlememe olanak tanıyan bir ifade kanalı buldum ve bu kanalı bulmak önemli. yoğun duyguları kovmanın bir yolu hayatta bunlar bazen bunaltıcıdır” diye açıklıyor sanatçı ve ekliyor: “Acıyı farklı bir şeye dönüştürdüm”.

Sunucu Silvia Toffanin'in “Ultima” şarkısının anlamı hakkında “yalnız kalma isteği” olarak anlaşılan sorusuna yanıt veren Shakira şöyle diyor: “Şu anda yalnız kalıp çocuklarıma bakmam gerekiyor. Ancak aynı zamanda aynı zamanda , sahneye geri dönmek istiyorum, İzleyicilerimi ve kendimi yeniden bulmak istiyorum“.

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

Fark yaratan 8 bin küçük hareket

CEI

Dayanışma apartmanlarından okul sonrası programlara, suçun gençlerden emek topladığı bölgelerde çocuklara bir gelecek sağlamaya, her şeyini kaybedenler için kantinlerden ücretsiz sağlık hizmetlerine kadar: her imza bu şekilde bir sevgi jestine dönüşüyor

Daha fazlasını bul

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

CEI

Dayanışma apartmanlarından okul sonrası programlara, suçun gençlerden emek topladığı bölgelerde çocuklara bir gelecek sağlamaya, her şeyini kaybedenler için kantinlerden ücretsiz sağlık hizmetlerine kadar: her imza bu şekilde bir sevgi jestine dönüşüyor

Daha fazlasını bul