Ulusal yıldız deklare etti: Survivor’a katılacak mı?

Felaket

New member
Eczacıbaşı ve A Ulusal Ekip’te performansıyla öne çıkan Hande Baladın, Milliyet’e röportaj verdi. Ulusal yıldız merak edilenleri yanıtlarken, Acun Ilıcalı’nın kanalında yayınlanan Survivor ve Galatasaray periyodu hakkında da konuştu.

Galatasaray’da bir dönem kiralık forma giyen Hande Baladın, o devrin kendisine hayli katkısı olduğunu söylemiş oldu.

“Kiralık mukavelem esasen bir seneydi” diyen Baladın, “hemen sonrasında Eczacıbaşı’na geri dönecektim. Galatasaray’da geçirdiğim dönem benim adıma hayli yararlıydı. Zira en âlâ performanslarımdan birini ortaya koyduğum dönemdi. Mesleğim ismine da dönüm noktalarından bir tanesiydi diyebilirim o bir dönem için. Orada aralıksız oynayarak ve sorumluluk alarak kendime fazlaca şey kattım.” sözlerini kullandı.

Kendisine sorulan “Simge ile âlâ bir ikilisiniz. O Ses Türkiye’de izledik sizi. İleriki devirde Survivor’da da bakılırsabilir miyiz?” sorusuna 24 yaşındaki voleybolcu, “İleriki periyotta şu anda görünen farklı bir projemiz yok ikili olarak. Lakin her an her şey çıkabiliyor. Fakat şunu kesin olarak söyleyebilirim. Survivor’da yapamam ben. Böcekler beni epeyce korkutuyor. Bu yüzden o kurallarda yaşayamam.” yorumunda bulundu.

Hande Baladın toplumsal medyada hayli vakit geçirmesiyle de ilgili konuştu. Kendisini destekleyen insanların iletilerini gördüğünü fakat hepsine yanıt veremediğini söyleyen ulusal voleybolcu, “Çok faal kullandığımı düşünmüyorum, lakin bu tarafta reaksiyonlar alıyorum. O anda neyi beğeniyorsam onları paylaşmaktan keyif alıyorum ve şu bir gerçekki toplumsal medyada büyük bir takviye görüyoruz. Her iletiye yanıt veremesemde yaptığım paylaşımlarla beni destekleyenlerle bağlantı halinde kalmaya çalışıyorum.” dedi.

“Milli Grup her şeyi değiştirdi”

Hande Baladın, Filenin Sultanları’nın gösterdiği performansla futbol haricinde farkındalık yarattıklarını ve insanların ilgisini çektiklerini söylemiş oldu. Baladın ayrıyeten eskiye oranla daha fazla seyircinin maçlarda yer aldığını da söz etti.

“Kesinlikle bunu değiştirmeyi başardığımızı düşünüyorum. Bilhassa bu yaz ulusal ekip periyodundan daha sonra büyük bir artış var. Olağanda lig maçlarında Vakıfbank, Fenerbahçe ve Galatasaray karşısında yalnızca dolu tribünlere oynuyorduk. Yazdan daha sonra ise ligin sonuncusu önünde bile seyirci dayanağıyla alana çıkıyoruz. Bunları görmek nitekim epey memnunluk verici. Zira en büyük amaçlarımızdan biri yakaladığımız muvaffakiyetlerin karşılığını alabilmekti. Ulusal kadro ile yakalanan muvaffakiyet ile artık gösterdiğimiz fedakarlığın ve performansın karşılığını alabiliyoruz.”