Ünlülerin adası, kazazedeler Playa Coco'ya iniyor

celikci

New member
Adanın ruhunun karşılanması

Adanın ruhu ayrıca 2024 basımının kazazedelerini bir mektup ve bir karşılama kitiyle karşılıyor. Lider Greta, Zuccarello'yu yüksek sesle okuyor: “Sevgili kazazedeler, Playa Coco'ya hoş geldiniz. Bu sandıkta konaklamanız için gerekli temel ihtiyaçların yanı sıra önümüzdeki üç gün boyunca yiyeceğiniz de bulunuyor. Adanın ruhu size hayatta kalmanızı diler.” Samuel Peron yangınla ilgilenirken Joe Barstianich kulübenin inşasının ertesi güne ertelenmesini tavsiye ediyor: “Bu gece yağmur yağmayacak. Az vaktimiz olduğundan bu gece yerde uyuyabiliriz.”

Artur lider Greta'yı sevmiyor

İlk bölümde Greta Zuccarello (%21,71'lik pay elde etti) kararlılığı sayesinde şef unvanını kazandı. Aslında kadınlar arasındaki engelli parkuru tamamlayan ilk kişi oydu ve ardından Artur'la beraber ateşle denemenin izin verdiği maksimum süreye kadar direndi. İkinci turda diğer yoldaşların favorisi oldu, böylece güç ve dokunulmazlık kazandı. Dansçı, “Ben Ünlüler Adası'nın ilk lideriyim. Bunu beklemiyordum ama öyle umuyordum” dedi. “Kimseyi aşmak istemiyorum ama takım arkadaşlarımın hangi konuda iyi ve yararlı olduklarını görmek için onların en iyi yönlerini almaya çalışıyorum.” Ancak kısa bir süre sonra onun liderliğine karşı çıkanlar çoktan ortaya çıktı: mağlup Artur. Aslında model bazı tepkilerle karşılaştı ve bunun bedelini ödemek için sabırsızlanıyor.