“Ünlüler Adası”, yedinci canlı bölüm

celikci

New member
Tgcom24
Herkes Greta'ya karşı

Adadaki kazazedelerin neredeyse tamamı, “sorumlu” olduğunu söyledikleri Greta'ya saldırıyor ama sonra hiçbir şey yapmıyor. Rosanna saldırıyor: “Sadece yemek yemesi gerektiğinde yüz metre koşuyor, sadece poz veriyor, takvim yapıyor, enerjisini provalara saklıyor”. Greta kendini savunmaya çalışıyor: “Daha meşgul olan çok insan var, belki yemeği diğerlerinden önce alırım, Hindistan cevizini ben yedim ve bütün hafta yemeyeceğim.” Sonia Bruganelli, Greta'yı “uzun süredir adada olduğu ve yorgun olduğu doğru” gerekçesiyle savunuyor. Khady Gueye yine de onunla dalga geçiyor. “Onu savunuyorsun çünkü onu tanıyorsun ve hatta birlikte tatile bile gittiniz.” Cevabın gelmesi uzun sürmüyor. “Sıradan bir şey söyledin, geçmişte ben de seni savundum, her zaman ne düşünüyorsam onu söylerim.”

Marina Suma elendi

Artur Dainese, Khady Gueye, Rosanna Lodi ve Marina Suma aday gösterilen dört Castaways oldu. Vladimir Luxuria, Marina'ya yönelik eleştirileri dinledikten sonra şu yorumu yaptı: “Birileri sizin sırt ağrısından şikayetçi olduğunuzu düşünüyor”. Marina “Ben hiç de çürümüş değilim” diye savunuyor. Sakatlığın ardından hemen harekete geçmek için oyuna geri döndü. Vladimir televizyonu resmen kapatır ve dört yarışmacıyı kendilerini denize götürecek bir tekneye binmeye davet eder. Oyunu kesin olarak bırakmak zorunda kalan kişi Marina oluyor: “Mutluyum, bu benim için sorun değil. Bu macerayı yaşama şansına sahip olduğum için mutluyum”, diye bitiriyor Suma.

Juliana Moreira ve annelerin yeni mücadelesi

Vladimir, canlı yayında ne Edoardo Stoppa'nın eşi Juliana Moreira'nın ne de Edoardo Franco ve Alvina Verecondi Scortecci'nin annelerinin geçen Pazartesi günkü sürprizin ardından İtalya'ya dönmediğini duyurdu. Aslında hâlâ Honduras'talar, sevdikleriyle yeniden buluşmaya hazırlar ama üç kadın, kazazedelere ödülü ulaştırmak için bir zorlukla yüzleşmek zorunda kalacak. Bu hafta üçü gerçek kazazedeler gibi yaşadılar.

Artur ve Khady arasındaki hikaye

Artur ve Khady arasında bir aşk hikayesi mi doğdu? Kesin olan bir şey var ki, ikisi de birbirlerinden hoşlandıklarını söylüyor. “Elbette henüz aşktan bahsedemeyiz” diye altını çiziyor. Birçoğu şüpheci, özellikle de Greta: “Khady'nin Artur'a yalnızca bir amaç için hizmet edebileceğine inanıyorum…” Khady şunun altını çiziyor: “Yine dışarıdan tanıdığım bir arkadaş buldum”. Sonia onları kışkırtıyor: “Aralarında hiçbir şey olmamasına rağmen fark edilmek için kameralar önünde 'pucci pucci' mi yapıyorlar?” Maltalı onları canlı öpüşmeye davet ediyor ama Artur geri duruyor: “Burası Günaha Adası değil”.