Ünlüler Adası, kazazedelerin Playa Espinada'ya gelişi

celikci

New member
12 Nisan 2024, 18:36

Yarışmacılar yeniden bir araya geldi ve artık hepsi aynı kumsalda yaşayacaklar: Bir arada yaşama nasıl olacak?

Ünlüler Adası, kazazedelerin Playa Espinada'ya gelişi - fotoğraf 2

Tgcom24
Ünlüler ve ünlü olmayanlar birlikte oynuyor

Son bölümde ünlü yarışmacılar ünlü olmayanlarla buluştu ve bundan sonra birlikte oynayacaklar. Bu yüzden Playa Coco'yu terk ederek Playa Espinada'ya taşındılar. Kontes Alvina, misafirlerini yeni evlerinde coşkuyla karşılıyor: “İşte harika adamız. İçecek alanı, hepimizin koyacağı yataklar ve biraz pilavlı tencere var”. Bu arada Peppe, karşılama “ikramlarıyla” ilgileniyor, herkes için hindistan cevizini kesiyor ve ardından sınıf arkadaşlarına dağıtıyor.

Maité'nin eleştirileri

Festival atmosferine rağmen bazı hoş olmayan detayları fark edenler var. Hatta Maité, Marina Suma ile konuşurken şunun altını çiziyor: “Geldiğimden beri kulübe inşa etmeye başladım, kütük aramaya başladım… Burası çok güzel: biri uyuyor, diğerleri banyo yapıyor.. Tatile gidiyorum Yarın.” Ortağı, sayıları çok fazla olduğundan hepsinin iş hayatında olmamasının normal olduğunu belirtiyor. Kız tam da bu nedenle rahatsız oluyor: “Peki biz bu kadar kalabalıkken nasıl üç iş birden yaptım?”.

Daniele Pietro'yu eleştiriyor: “Kimse seni sevemez”

Şimdiye kadar Pietro ünlü olmayanlar tarafından biraz kenara bırakılmıştı ama Daniele Radini Tedeschi'nin gelişiyle. bir arkadaş bulmuş gibi görünüyor. İkili, durumları hakkında sohbet ediyor ve şunu itiraf ediyor: “Biz benmerkezciyiz ve teşhirciyiz. Biz küçük ve boş insanlarız.” Genç şair, arkadaşının açık sözlülüğünü takdir ediyor: “Doğru. Ben bilinçli olarak egomun kendimi kirletmesine izin verdim ama içimde iyi bir parça var. Beni seven insanlar bunu gördü ve beni yaşadı.” Ancak bu son düşünce üzerine yazar aynı fikirde değil: “Gördüğüm kadarıyla seni sevebilecek kapasitede insanların olduğunu düşünmüyorum. Bu senin inancın.”

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

İlgili