Survivor’da kim elendi?

Felaket

New member
Ünlüler ve gönüllülerin uğraş ettiği sevilen müsabaka Survivor All Star bu akşam yeni kısmıyla ekranlara geldi.

Survivor’da bir kişi adaya ve hayallerine veda etmek zorunda kaldı.. Yarışta beraberinde bu akşam ödül oyunu da oynandı.

NAGİHAN GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Oyun sırasında karşı ekipten Hikmet ile gerginlik yaşayan Nagihan, sonlarına hakim olamayıp Hikmet’e ağır kelamlar kullanmıştı. Kimsenin sakinleştiremediği Nagihan, Hikmet’e ağır kelamlar kullandı. Nagihan, gözyaşlarına hakim olamayarak Hikmet’i hiç bir biçimde görmek istemediğini söylemiş oldu. Acun Ilıcalı, kurulda bu davranışlarından dolayı Nagihan’a bir mükafattan faydalanamayacağını deklare etti.

SURVİVOR’DA YENİ PERİYOT

Survivor’da yeni bir devir başlayacağını söz eden Acun Ilıcalı, “Acil durum kurulu olacak. Gruplarda değişiklik olacak. Bunu size acil durum kurulunda anlatacağız. Perşembe akşamı yeni grupları açıklayacağız. Survivor’da yeni periyot başlayacak.” dedi.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor All Star’ın yeni kısmında ödül oyunu oynandı. Kıyasıya gayret daha sonrasında kazanan grup gönüllüler kadrosu oldu. Uzun vakittir ödül kazanamayan gönüllüler kadrosu büyük bir sevinç yaşadı.

SURVİVOR ELEME ADAYLARI KİMLER?

Sevilen yarış Survivor’da bu haftanın bütün dokunulmazlık oyunlarını kazanan ekip ünlüler kadrosu oldu. Gönüllülerde ortalarından eleme adaylarını çıkarmak zorunda kaldı. Survivor’da eleme adayları Evrim, Ayşe, Nisa ve Yağmur oldu. bu biçimdelikle elenecek kişinin gönüllülerden olacağı katılaştı.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Sevilen müsabaka Survivor’da bu akşam elenen isim gönüllüler grubundan Yağmur oldu.
 
Üst