Survivor savaş alanına döndü! Arbedeler bitmiyor…

Felaket

New member
SERCAN VE NİSA BİBİRLERİNE GİRİYOR!

Survivor 2022’nin yarın ekrana gelecek olan yeni kısmında ortalık adeta karışıyor. Yarışmacılar birbirlerine giriyor ve sakatlık şokları yaşanıyor. Sercan’ın açıklamalarına sonlanan Nisa, “Sus sen ya seninle muhatap olan yok” karşılığını alıyor. Nisa da el-kol hareketi yapan Sercan’a sataşıyor.

Dokunulmazlık oyununda Nisa bacağından sakatlanıyor. Mert ve Barış da başlarına darbe alıyor.

Yarışmacılar çabucak Nisa’nın yardımına koşarken, Birsen de baygınlık geçiyor. Survivor bu kısmıyla adeta savaş alanına dönüyor.

BERNA VE GİZEM!

Sakatlık şoklarının akabinde tartışmalar da devam ediyor. Birbirlerine giren bir öteki isim de Berna ve Gizem…

Çok gergin geçecek olan Survivor’ın yeni kısmında herkes sonlarına hakim olmakta zorlanıyor. İkili gayrette rakibi Gizem’e kalk diye bağıran Seda, ‘Bağırma’ karşılığını alıyor.

Bu anlarda Berna oyun kenarından ‘Ay sakatlandım, şu oldu, bu oldu sıkıldık ya’ kelamları ile isyan ediyor.

Kurula ise Berna ile Nagihan’ın atışmaları damga vuruyor. Berna Nagihan’ı maksat alarak, ‘Etimi sıkıştırarak geriye çekmeye çalışan bir bayan…’ diyor. Nagihan ise bu kelamlara, ‘Biz benim diyen erkekleri bile paket edebilecek kadınlarız. Çok kez da yaptım’ halinde karşılık veriyor.

Berna ise bu kelamlara ‘Bana tekrar dokunursan Nagihan bu biçimde sana gösterinin ne olduğunu göstereceğim.’ diye karşılık veriyor.

Dokunulmazlık oyununda Nisa bacağından sakatlanıyor. Mert ve Barış da başlarına darbe alıyor.

Yarışmacılar çabucak Nisa’nın yardımına koşarken, Birsen de baygınlık geçiyor. Survivor bu kısmıyla adeta savaş alanına dönüyor.

BERNA VE GİZEM!

Sakatlık şoklarının akabinde tartışmalar da devam ediyor. Birbirlerine giren bir öteki isim de Berna ve Gizem…

Çok gergin geçecek olan Survivor’ın yeni kısmında herkes hudutlarına hakim olmakta zorlanıyor. İkili gayrette rakibi Gizem’e kalk diye bağıran Seda, ‘Bağırma’ karşılığını alıyor.

Bu anlarda Berna oyun kenarından ‘Ay sakatlandım, şu oldu, bu oldu sıkıldık ya’ kelamları ile isyan ediyor.

Kurula ise Berna ile Nagihan’ın atışmaları damga vuruyor. Berna Nagihan’ı amaç alarak, ‘Etimi sıkıştırarak geriye çekmeye çalışan bir bayan…’ diyor. Nagihan ise bu kelamlara, ‘Biz benim diyen erkekleri bile paket edebilecek kadınlarız. Çok kez da yaptım’ formunda karşılık veriyor.

Berna ise bu kelamlara ‘Bana tekrar dokunursan Nagihan bu biçimde sana gösterinin ne olduğunu göstereceğim.’ diye karşılık veriyor.