Survivor karıştı! Nisa’dan Barış’a şoke eden sözler!

Felaket

New member
Survivor’da 17 Nisan pazar akşamı haftanın üçüncü dokunulmazlık oyunu oynandı. Gönüllüler ve ünlüler kadrosu kıyasıya uğraş etti. Kaybeden ekip kurulda ortalarından bir kişiyi yazmak zorunda kaldı.

NİSA’DAN BARIŞ’A ŞOK KELAMLAR

Survivor’da yarışmacılar, haftanın üçüncü dokunulmazlık oyunu için parkura çıktı. Nefes kesen çaba sonunda kazanan kadro ünlüler oldu. Survivor’da dokunulmazlık oyununda Nisa’nın Barış’a söylemiş oldukleri ise damga vurdu. Oyunu kaybeden gönüllüler ekibi gözyaşlarına boğuldu.

Nisa oyun sırasında Barış’ın Yağmur ve Sude’nin yanına giderek teselli etmesine atıfta bulunarak, “Çıldıracağım. Bayanları döven adam şu an ağlayan bayanları teselli ediyor” dedi. Barış ise kurulda bu kelamlara cevap verdi.

BARIŞ KURULDA AÇIKLAMA YAPTI

Barış yaptığı açıklamada, “Yarışmanın fazlaca eşiğinden döndüm. Şu an memnunum ancak maksat değiştirdim. Bundan daha sonraki tüm gayretim bana takviye olanlar için olacak. Her şey epey hoştu. Benim başıma takılan soru işareti var. Oyun sonu Sude ile Yağmur’du sanırım, ağlıyorlardı. Aslında biroldukca yarışmacının yanına gittim.

Natürel birtakım şeyler duydum. Nisa, benimle alakalı daha evvel bir şeyler söylemişti. Benimle alakalı yerli yersiz, ‘kadınları dövüyor, bayanları ağlatan adam gösteri yapıyor’ sözünü kullanmış. Ben her şeye hürmet duyuyorum. Benim bayanları ağlattığımı ya da dövdüğünü neye dayanarak ima ettiğini epeyce merak ediyorum. Nitekim benimle alakalı hiç bir şey düşünmesin, söylemesin. Zira ben o denli yapıyorum.” dedi.

Nisa, Barış’a yanıt olarak, “Aslında söyleyecek epeyce fazla bir şey yok. Kendisi de biliyor. O an orada içimden gülmek geldi. O yüzden şu an bir şey demek istemiyorum. Ben de görmezden geliyorum merak etmesin. O kadar kere ağladım ve konutumda kapandım o kadar şey oldu ki… Bu hususlara girmeye hiç gerek yok.” karşılığını verdi.

Acun Ilıcalı, ‘Barış seni dövdü mü?’ sorusuna Nisa, “El kaldırmışlığı oldu, kapıyı kitleyip gitmişliği oldu” açıklamasında bulundu.

SURVİVOR ELEME ADAYI KİM OLDU?

Sevilen müsabaka Survivor’da dokunulmazlığı kaybeden gönüllüler kadrosu kurulda ortalarından bir ismi yazmak zorunda kaldı. Müsabakada daha evvelki eleme adayları gönüllülerden Evrim ve Ayşe olmuştu. Bu akşamın eleme adayı ise Nisa oldu.