Sercan Yıldırım’a büyük şok!

Felaket

New member
Survivor All-Star’da Sercan Yıldırım şoku yaşadı. Profesyonel futbolcuk mesleğine orta verdikten daha sonra Survivor’a katılan Sercan Yıldırım bir hafta içerisinde ikinci kere makûs haberle karşı karşıya geldi.

Acun Ilıcalı tarafınca Survivor Ünlüler-Gönüllüler takımında da yer alan Sercan Yıldırım, ünlüler ekibinde yarışmıştı. Galatasaray taraftarının dayanağını isteyen Sercan Yıldırım başarılı performansıyla müsabakaya damga vurmuştu.

Milliyet’in haberine bakılırsa Survivor All-Star takımına davet edilen Sercan Yıldırım yarışta bir daha ünlüler kadrosunda yer aldı. Eski futbolcu Survivor müsabakasında ekip arkadaşları tarafınca bir hafta içerisinde ikinci defa şoka uğradı.

Survivor All-Star’da birinci dokunulmaz oyununda kazanan taraf gönüllüler olunca, ünlüler ekibinden iki isim yeni format kapsamında sürgün adasına gönderildi. Ünlüler ekibinde sürgün adasına gönderilen birinci isim Birsen, ikinci isim Sercan Yıldırım oldu.

Gizem Kerimoğlu’nun elendiği birinci hafta potada yer alan Sercan Yıldırım kurulun akabinde konuşmuştu. Daha âlâ performans göstereceğini belirten Sercan Yıldırım, “lk haftadan potada olmak farklı oldu. 2020’de hoş bir Sercan ortaya koymuştum. Elenmezsem ikinci haftadan itibaren farklı bir performans ortaya koyacağımı düşünüyorum” demişti.

31 yaşındaki eski futbolcu bu hafta bir defa daha sürgün adasına gönderildi. Sercan Yıldırım, birinci olan kadro arkadaşından kendisini söylemesini istedi. Sercan Yıldırım, üst üste 3 kere sürgün adasına gönderilemeyeceği için bu sonucu aldığını lisana getirdi.

Hususla ilgili açıklamalarda bulunan Sercan Yıldırım, “Bunu ben istedim. Bir yarışmacı üç sefer üst üste sürgün adasına gidemeyeceği için bu hafta potaya girip haftaya gitmemek daha iyi” formunda konuştu. Sercan Yıldırım bu biçimdece üst üste ikinci defa sürgün adasına gönderildi.

Survivor’da bu dönem formata eklenen ‘sürgün adası’ çok şiddetli geçecek. Acun Ilıcalı geçtiğimiz hafta sürgün adasının bilgilerinı, “Sürgün kampını başlatıyorum. Bir yarışmacıyı Sürgün kampına yollayacaksınız. İkinci, üçüncü ve dördüncü yarışmacılar da gittikten daha sonra dört yarışmacıdan biri Survivor’a veda edecek” sözlerini kullandı.

Acun Ilıcalı açıklamalarına şöyle devam etmişti: “Diğer kalanlar o adada günleri boş bir biçimde geçirdikten daha sonra geri dönecekler. hiç bir biçimde oyunlara giremeyecekler. Yarışmacılar hiç bir biçimde başkalarıyla irtibat kuramayacak. Dört yarışmacı birlikte kalacak. Mükafattan de yaralanmayacaklar, günlük erzaklarını tüketebilecek. Büsbütün başka bir yerde bir kamp olacak ve bağlantı kurmak yok” tabirlerini kullandı.”