Rüyada kedi görmenin anlamı

Felaket

New member
Rüyada kedi görmenin anlamı

Kendi inançlarınıza bağlı olarak, kedi sembolizminin herhangi bir sayıda dini, mitolojik veya folklorik yorumu, bir kedinin neden rüyalarınızda birinde ortaya çıktığını ve böyle bir görünümün sizin için ne anlama geldiğini açıklayabilir. Kediler çok çeşitli durumlarda semboller olarak ortaya çıkıyor. Örneğin Mısır tanrısı Bastet geleneksel olarak yarı kedi olarak tasvir ediliyordu; bazen başı bir aslana, diğer yarısı da evcil bir kediye aitti. Koruma, doğurganlık, müzik ve dans tanrısı olarak görülüyordu. Bu arada, çok çeşitli kültürlerdeki folklor ve mitolojide, kedilerin hem iyi şans hem de kötüye neden olmaya kadar her şeyi yaptığına inanılıyor.

Kedilerle ilgili rüyalarınızı düşünürken, gerçek hayatınızdaki kedilerle olan ilişkinizi de düşünün. Kedilere karşı aşırı derecede alerjiniz var mı ve ne pahasına olursa olsun onlardan kaçınıyor musunuz? O zaman rüyanızdaki kedi, hayatınızdaki bir kişiyi veya sizin için iyi olmayan ve kaçınmanız gereken bir davranışınızı temsil ediyor olabilir. Bir kediyi dışarıda başıboş mu görüyorsunuz? O zaman rüyanızdaki kedi, kendi bağımsızlık ihtiyacınızı temsil edebilir.

Ayrıca, kedilerin her zaman ayaklarının üzerinde durduğunun da bilindiğine işaret ediyor. Bir kedinin doğasını düşündüğünüzde ilk aklınıza gelen şey buysa, o zaman kedi bir zorluktan sonra bağımsız durma yeteneğinizi temsil ediyor olabilir. Esasen kedi rüyaları, farklı insanlar için farklı şeyler ifade edebilir. Kediler gerçek hayattaki olayların sembolüdür.

Herhangi bir üzücü rüyayı değiştirmenin veya sonlandırmanın en iyi yolu, bağlantılı olduğu sorunu saptayıp düzeltmektir. Bir rüya sizi üzüyorsa veya korkutuyorsa, şu anda gerçek hayatınızda aynı duyguyu ortaya çıkaran neler olup bittiğini kendinize sorun. Şu anda hayatınızdaki en üzücü veya korkutucu sorun veya kişi nedir? Rüyanızın hayatınızı düzlemeye yardımcı olmaya çalıştığını unutmayın.

Kedilerin sizin için ne anlama geldiğini ve rüyalarınızda yaptıklarını hatırlayın ve partnerinizle ya da patronunuzla olan o çatışma durumuyla ilgili mükemmel metaforu bulabilirsiniz.
 
Üst