Rüyada Kedi Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Kedi Görmek İyi mi?

Adanali

Member
Rüyalarınızda her zaman tuhaf şeyler belirir. Orada ne işi olduğunu düşündüğünüz şeyler. Hiç tanışmadığınız insanlar, hiç üstlenmediğiniz faaliyetler, Hiç sahip olmadığınız yetenekler (tam bir süper kahramana dönüştüyseniz ve bir rüyada uçtuysanız) rüyanızda beliriverir. Bazen rüyalarınız sıradan şeylere ev sahipliği yapar. Örneğin kediler gibi. Peki rüyada kedi görmek ne anlama gelir? İster onları sevin ister sevmeyin, fare kovalayan tüy yumağı hayal ediyorsanız, kediler hakkında rüya gördüğünüzde bunun ne anlama geldiğini merak edebilirsiniz.

Yine de kediler oldukça mükemmel rüya unsurudur. Yüzyıllara dayanan sanatsal ve mitolojik sembolleri vardır. Ancak çoğu insanın günlük yaşamında tanıdık bir manzara, onları bilinçaltı zihinleriniz için ideal yön verici pusula görevi yapıyor. Bunemi ekibi olarak rüyada kedi görmenin anlamını sizler için araştırdık.

Rüyada neden kedi görürüz?

Düşler bilinçaltı düşüncelerdir. Kediler hakkında rüya görüyorsanız, bunun rastgele olmadığını bilin. Bilinçaltınız, hayatınızda neler olup bittiğiyle ilgili metaforlar sunuyor. Rüyanızdaki kedi, sizin bir parçanız veya sizi doğrudan etkileyen başka bir şeydir. Kedinin durumu, kedinin davranışı, kediyle nasıl etkileşim kurduğunuz, kedi hakkında ne düşündüğünüz ve rüyadayken kedi hakkında ne hissettiğiniz, tüm bunlar muhtemelen içinizde olup bitenler ile bağlantılı olacaktır.

Kediler aynı zamanda cinsel enerjiyi ve yakınlığı da temsil edebilir. Bu nedenle, cinsellik veya aşk hayatınızda bir şeyle meşgulseniz, kedi rüyaları geleceğinizde olabilir. Buna bağlı olarak, adet gören bir kişiyseniz, kedinizin rüyalarının adet döneminizi ve bunun etrafındaki duygularla bağlantılı olabilir.

Rüyanızdaki kedinin gerçekte yaptığı şey, rüyanın anlamını da etkileyebilir. Kedinin durumu ve rüyanızdaki kedinin davranışı, gerçek hayatınızdaki bir şeye benzeyecek. Kayıp bir kedi, samimiyet konusunda bir şeylerin eksik olduğunu hissettiğiniz anlamına gelebilir. Oynayan bir kedi, o alanda çok eğlendiğin anlamına gelebilirken, kedi ısırması ya da kedi tırmalaması, bilinçaltınızdan neyle meşgul olduğunuza dair bir uyarı olabilir.
 
Üst