Rapçi GionnyScandal biyolojik babasını buldu

celikci

New member
Bu mutlu sonla biten bir hikaye Gionny Skandalı en gençler arasında çok popüler olan rapçi, “Sırtlanlar“kendini bulur biyolojik ebeveynler yaklaşık 30 yıl sonra. “Matera eyaletindeki Pisticci’de doğdum ve biyolojik ailem tarafından terk edildim”. Böylece hikayesi başlar Tanrı’nın Yonatanı programından daha İtalya 1 hayatının çoğunu nereden geldiğini merak ederek geçirdikten sonra, ailesinin gerçekte kim olduğunu öğrenmek için destek istiyor.

Jonathan’ın çocukluğu – “Le Iene”nin mikrofonlarına GionnyScandal, Lombard bir aile tarafından evlat edinildiğini, ancak evlat edinen ailesini çok erken kaybettiğini anlatıyor: rapçi 5 yaşındayken babası, o 10 yaşındayken annesi öldü. büyükannesiyle birlikte yaşar, ancak daha 18 yaşına gelmeden evlat edinildiğini öğrenir.”Anneannemin öleceği korkusuyla yaşadım çünkü sadece onunla kaldım.. Ama bu olduğunda, neden dünyaya geldiğimi merak etmeye başladım. Ailemin kim olduğunu merak ettim“. O noktada Gionata, ailesinin onu neden terk ettiğini merak etti. Yıllar içinde çoğalan ve bu arada onun hayatı ve kurtuluşu olan müziğini besleyen sorular.”Yazma, başıma gelenler hakkında konuşma dürtüsüne kapıldım.“, diye açıklıyor rapçi, daha sonra müzik sayesinde “kendini yoldan ve kötü dönüşlerden kurtardığını” açıklıyor.

Jonathan’ın yolculuğu – Yıllar geçtikçe GionnyScandal, bir yetimhanenin merdivenlerinde terk edildiğini ve aynı zamanda soyadının da kökenini keşfeder: Tanrının. Gionata, kimlik kartında zaten bulunan bilgiler sayesinde doğduğunu biliyor. Pistikçi, Matera ilinde ve hem bir erkek hem de bir kız kardeşe sahip olmak. “Le Iene” ile birlikte yolculuk, rapçinin henüz çocukken sıcak karşılandığı Basilicata’daki yetimhaneden başlıyor. Doğum belgesi sayesinde Jonathan, biyolojik ebeveynlerinin isimlerini ve onu yerinden eden bir gerçeği keşfeder. “sen terk edilmedinSize bakamayacaklarına mahkeme karar verdi, evlat edinilebilir ilan edildiniz”, diyor Pisticci belediye başkan yardımcısı.

Biyolojik ebeveynlerle tanışma – O andan itibaren arayış daha yoğun hale gelir ve Gionata daha fazla kesinliğe güvenebilir: “Babam Taranto’dan, annem Lecce’den.” Bir ipucu, rapçinin önce onu annesiyle temasa geçiren amcalarını bulmasına ve ardından senisePisticci’ye 60 km uzaklıkta, Gionata’nın nihayet buluştuğu küçük bir köy antonio di dio, onun babası. İkisi kucaklaşır ve baba ona son görüşmelerini anlatır: onu evlat edinen ailenin bakımına emanet ettiği zaman.

Gionny, babasıyla tanıştıktan sonra tüm aile ile birlikte evde onu bekleyen annesinin yanına gider ve onu uzun bir kucaklamayla karşılar.

Gionata Di Dio, yaklaşık 30 yıl sonra kökenine ışık tutmayı başarır. “Birkaç gün içinde 31 yıl oldu, şaşkınım. Çok mutluyum, hissettiğim boşluk artık tıkalı, bu yüzden mutluyum” diye bitiriyor rapçi.