Oriana Sabatini, Dybala'nın evlenme teklifini anlattı

celikci

New member
“Verissimo”ya Oriana SabatiniTemmuz ayında Roman forvetle kim evlenecek? Paulo Dybalanasıl olduğunu anlatıyor evlenme teklifi. Oyuncu, “Paulo bana her zaman halka açık bir yerde bana asla evlenme teklif etmeyeceğini söylerdi. Evlilikten bahsettiğimde bile pek ikna olmadı, kim bilir belki iki ya da üç yıl sonra bana teklif eder diye düşündüm” dedi ve şarkıcı Arjantin.

Beni şaşırttı – Oriana Sabatini, Roma'daki Trevi Çeşmesi önünde gerçekleşen tekliften söz ederek devam etti: onun bir şaka olduğunu düşündüm çünkü arada sırada benimle dalga geçmek için diz çöküp ayakkabılarını bağlıyormuş gibi yapıyordu. Sonra o gün yakınlardan bir yüzük almıştı ve bana şunu söyleyene kadar ona inanmamıştım: Evet veya hayır?“.

Arjantinli şarkıcı daha sonra röportaj sırasında konuştu bildiği gibi Dybala: “Arjantin'deki tatilinde tanıştık, akşam dışarıda olduğunu sanıyordum. Bir süre sonra bana WhatsApp mesajıyla çıkma teklif etti, Futbolcu olduğunu bilmiyordumBabama kim olduğunu sorduğumu, fotoğrafını gösterdiğimi hatırlıyorum. O ısrarcıydı.”