Marcello Cirillo bir kaza geçirdi: “Bir mucize eseri yaşıyorum”

celikci

New member
Kaza dinamikleri

Marcello Cirillo, Cassia Veientana 2 Bis devlet yolunda meydana gelen kazanın dinamiklerini anlattı: “Bir kamyonun çarptığı ve iki yüz metre sürüklendikten sonra yolun diğer tarafına yuvarlandıktan sonra bir mucize tarafından hayatta kaldım” . Daha sonra hayatını riske attıktan sonra kurtarıcılara teşekkür etmek istedi: “Saat 3.00 civarında Cassia bis’te (Roma) bulunan ve beni Smart’ımdan çıkaran meleklere teşekkür etmek istiyorum”. “Bana yardım eden adamlarla tanışmak ve şahsen teşekkür etmek istiyorum, bu mesajı görürseniz bana yazın. Birinin adı Chiara’ydı” diye tekrar tweet atarak internet insanlarından yardım istedi.

“Şok oldum ama yaralanmadım”

Olay ve sağlık durumu hakkında endişelenen arkadaşlarından ve hayranlarından çok sayıda mesaj sosyal profiline ulaştı. “I Fatti Vostri”nin popüler yüzü, “Şok oldum ama incinmedim” diyerek herkese güven verdi ve ardından “İyiyim” ekledi. Cirillo, yorumlara yanıt verirken, TIR sürücüsünün kendisine yardım etmek için durduğunu anlatarak, “Sanırım beni görmedi ve beni tutup metrelerce sürükledi, sonra fark edince hemen yanıma geldi. fren yaptım ve yuvarlandım. Durdu, o bir suçlu değil, sadece dikkatsiz biri.”