“Kemoterapiye yeniden başlayacağım”

celikci

New member
Eleonora Giorgi şunu açıklıyor:

Tgcom24
Eleonora Giorgi ile röportaj

Haftalık dergi Eleonora Giorgi'ye verdiği röportajda şunları söylüyor: “İtiraf ediyorum ki sık sık karnımda bir mayın varmış gibi hissediyorum ve acıyor ama cesaretim kırılmıyor. Yıkıcı kemoterapi tedavileri gördüm ve şu ana kadar yaşamadım.” çok fazla saç kaybı olmadı.” Sonra şunu itiraf ediyor: “Başlangıçta ameliyat olmak istemiyordum, hayatımın neredeyse bittiğini düşünüyordum. Eğer ölmem gerekiyorsa, o zaman günlerimi normal bir şekilde, hiçbir şey yaşamadan bitirmek istiyordum. yıkıcı tedaviler, terapötik çetin sınavlar olmadan, sadece küçük yeğenimin (Gabriele, Paolo ve Clizia'nın oğlu, ed.) beni bir ceset gibi zayıf ve bitkin biri olarak hatırlamasını istedim”.

Clizia Incorvaia ile ilişki

Eleonora Giorgi pankreas kanseri olduğunu açıkladığından beri müstakbel gelini Clizia Incorvaia ona çok yakın olmuş ve hastalıkla onunla birlikte yüzleşmişti. Artık sevgili kayınvalidesi eve döndüğü için fenomen, sevincini takipçileriyle paylaşmak istedi. Mesaja küçük bir yürekle eşlik eden Clizia, “Anka kuşu gibi” yorumunu yaptı.

Eleonora Giorgi ve tümörün çıkarılması ameliyatı

Eleonora Giorgi geçen 26 Mart'ta ameliyat oldu. Nisan ayında Instagram'da, eve gitmeye hazır bavuluyla hastane odasını gösteren bir video gösterdi. “Profesör Giuseppe Ettorre'ye, olağanüstü ekibine, Salvator Mundi Kliniği'ne ve onun harika çalışanlarına, sevgili çocuklarıma ve siz en iyi dostlarınıza teşekkürler! Evdeyim, yaşasın! Biraz daha ve ben' Sonunda iyileştim! Yakında görüşürüz, bu bir söz!” diye yazdı hayranlarına. Aktris, torunları Gabriele ve Nina'nın (Clizia Incorvaia'nın müzisyen Francesco Sarcina ile birlikte ilk kızı) keyfini çıkarmak ve oğlu Paolo'nun Clizia ile düğününe iyi bir formda gelmek için iyileşiyor.

Oğlunun Clizia Incorvaia ile düğünü

Clizia, 2020 yılında “Big Brother VIP” kapsamında Paolo Ciavarro ile tanıştı. “Verissimo” programının konukları ikili, etkinlik için seçilen tarihin 11 Ekim olacağını açıkladı. Etkileyici, “İkimiz de Terazi burcuyuz, Ekim bizim ayımız” diye vurguladı. Ancak birkaç gün önce planlarda değişiklik oldu ve çift, planlarını temmuz ayına erteleme kararı aldı. Tarihin yanı sıra yer de değişti. Düğün Campania'dan Versilia'ya taşındı.