Jennifer Lopez “Verissimo” hakkında: “Farkında, aşık ve güçlü”

celikci

New member
“Farkında, aşık, güçlü”pop yıldızı üç kelimeyle böyle tanımlanıyor Jennifer Lopez özel bir röportajda kim “Çok doğru” birinin bütçesini takip etmek kariyer yirmi yılı aşkın bir süre içinde kendisini dünya çapında kabul ettiren en başarılı uluslararası kadın sanatçılar. Onunki bir kariyer şimdi yenisinin çıkışıyla bir parça ekleniyor disk. “Bronx'ta doğan o küçük kız beni devam ettiriyorBen bir bakıma o her zaman benimle” diye açıklıyor bu durumu saklamayan Amerikalı şarkıcı. fiyat başarıya ulaşmak için para ödemesi gerektiğini söyledi. J.Lo şöyle diyor: “Sevdiğim insanlarla geçirdiğim zamanın çoğunu feda ettim”. “Anları, mezuniyet partilerini ve günlük küçük şeyleri kaçırdım. hayatımda daha yüksek bir amaç için. Ancak sanatçı olduktan sonra dünyayla konuşma, kalbimi ve ruhumu ortaya koyma fırsatım var. Yaptığım işi seviyorum ve bunu değiştirmeyeceğim” diye açıklıyor Amerikalı şarkıcı.

Jennifer Lopez, yeni albümün nasıl doğduğunu anlatırken, adını kocasına ithaf ettiği “Bir yere gitmiyorum” şarkısının anlamını da açıklıyor. Ben Affleck. 18 yıllık bir mesafenin ardından gelişen ama her zaman medyanın ilgi odağı olan bir yakınlaşma. J.Lo şöyle diyor: “Ben'le tekrar konuşmaya başladığımda, e-postalarının sonuna 'Hiçbir yere gitmiyorum' diye derin anlamlar taşıyan ve bana ilham veren sözler yazdı”.