iX Yoğun Atölye: VMware vSphere 7 ve 8'i Yapılandırma ve Yönetme

Adanali

Member
VMware vSphere, şu anda mevcut olan sekizinci nesil ürünlerle önemli bir olgunluk düzeyine ulaşmış, yaygın olarak kullanılan bir sanallaştırma yazılımıdır. Bulut işletim sistemi olarak depolamayı, ağları ve CPU'ları her şeyin koordine edildiği dinamik bir işletim ortamında yönetir. Bu nedenle vSphere, BT hizmetlerini güvenilir ama esnek bir şekilde sağlamak isteyen şirketler için özellikle ilgi çekicidir. Ancak bir VMware ortamı kurmak ve onu verimli bir şekilde yönetmek kolay işler değildir ve kapsamlı bir arka plan ve pratik bilgi gerektirir.

Duyuru

vSphere 7 ve 8 yönetimine ilişkin beş günlük yoğun atölyemizde, hem grafik arayüz hem de komut satırı aracılığıyla tüm önemli yönetim tekniklerini öğreneceksiniz. Uygulamalı alıştırmalarda vSphere'i gerçekçi bir uygulamalı ortamda kuracak, yapılandıracak ve yöneteceksiniz. Tüm katılımcıların kendi vSphere sistemi mevcuttur.

Bu çalıştayda kanıtlanmış en iyi uygulamaların öğretilmesine özellikle önem verilmektedir. Eğitmen Lutz Dawils bir VMWare uzmanıdır ve vSphere, vSAN ve SRM ürünleri, performans analizi, izleme ve otomasyona odaklanan Söldner Consult GmbH'de danışman olarak çalışmaktadır.

Güç kursu, 3-7 Haziran 2024 tarihleri arasında çevrimiçi bir eğitim kursu olarak gerçekleştirilecek. VSphere'i kullanmaya başlamanın hızlı ve etkili bir yolunu arayan Windows ve Linux yöneticilerine yöneliktir. Katılımcılar ve konuşmacılar arasında yoğun bir çalışma ve canlı bir fikir alışverişinin sağlanması amacıyla katılımcı sayısı on kişi ile sınırlıdır.

Daha fazla bilgi ve kayıt

iX workshoplarının 2024 ilk yarıyılı programını indirebilirsiniz

(adam)

Haberin Sonu