iX Workshop: Entra ID’nizi (Azure Active Directory) saldırılara karşı koruma

Adanali

Member
Microsoft’un bulut tabanlı kimlik ve erişim yönetimi hizmeti olan ve daha önce Azure Active Directory olarak bilinen Enter ID, birçok kurumsal ağın merkezi bir parçası olarak fidye yazılımları ve diğer saldırılar için popüler bir hedeftir.

Duyuruİki günlük Entra ID (Azure Active Directory) Saldırıları ve Koruma çevrimiçi atölyesinde, saldırganların Microsoft Cloud’daki yanlış yapılandırmaları ve eksik sağlamlaştırma önlemlerini nasıl tespit edip bunlardan nasıl yararlandığını öğreneceksiniz. Buna dayanarak Tim Mittermeier, Azure hizmetleri de dahil olmak üzere Entra ID ortamınızı etkili bir şekilde nasıl güvence altına alacağınızı gösterecek ve önerilerde bulunacaktır. Daha sonra bu eğitim kursunda alacağınız materyalleri kullanarak bağımsız olarak pratik yapabileceksiniz.

Çalıştay 5-6 Ekim 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek ve yönetim, BT yönetimi ve siber güvenlik alanlarındaki meslektaşları hedef alıyor.

Konuşmacı Tim Mittermeier, Oneconsult Deutschland AG’de Kırmızı Takım Oluşturma ve Sızma Testinden sorumludur. Geriye sadece birkaç yer kaldı.

Daha fazla bilgi ve kayıt(adam)Haberin Sonu
 
Üst