iX Atölyesi: DevSecOps – Web Uygulamaları için Otomatik Güvenlik Testi

Adanali

Member
DevOps bağlamında güvenlik ideal olarak ayrılmaz bir bileşen olarak düşünülmelidir. DevSecOps terimi bu nedenle oluşturuldu. 19-20 Şubat 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilecek uygulama odaklı iX DevSecOps: Web Geliştirme için Otomatik Güvenlik Testi atölyesinde, otomatik uygulama düzeyinde güvenlik testlerini DevSecOps süreçlerinize nasıl sorunsuz bir şekilde entegre edeceğinizi öğreneceksiniz.

Duyuruİki günlük eğitim kursu öncelikle modern web uygulamalarının güvenlik temellerine ayrılmıştır. Daha sonra, daha önce edindiğiniz teorik bilgilerin üzerine inşa edilen pratik alıştırmalar ve demolar aracılığıyla bilginizi bulut ortamında derinleştireceksiniz. Uygulamaları ve sistemleri test etmek için çeşitli araçlar ve bunların mevcut işlem hatlarına etkili bir şekilde nasıl entegre edileceğini öğreneceksiniz. Ayrıca bu testlerin sonuçlarını nasıl yorumlayacağınızı da öğreneceksiniz.

Bu atölye çalışması DevOps geliştiricilerine, yöneticilerine ve BT güvenlik yöneticilerine eşit derecede yöneliktir ve yoğun bir bilgi alışverişi için bol miktarda alan sunar. Eğitmeniniz Christian Biehler, bi-sec GmbH'nin kurucusu ve genel müdürüdür ve BT güvenlik testleri alanında uzmandır.

Daha fazla bilgi ve kayıt


iX workshoplarının 2024 ilk yarıyılı programını indirebilirsiniz


(adam)Haberin Sonu
 
Üst