Greta'nın hüznü “Büyük Birader”: “Kimse bana inanmıyor”

celikci

New member
16 Mart 2024, 11:13

Son bölümde annesi Marcella ile tanışması damgasını vurmuş ve kız bir türlü neşelenemiyor.

Greta'nın endişesi daha da büyük çünkü Meclis'te izlediği yol her şeyden önce ailesini yeniden düşündürmeyi amaçlıyordu, ancak annesi Marcella'nın söylediği sözler ona henüz başarıya ulaşamadığını anlamasını sağladı. Sergio'yla konuşurken “Harika bir insan olduğumu biliyorum ama aynı zamanda bunu yalnızca ben biliyorum, başka kimse bilmiyor” dedi. Onu teselli etmeye çalışıyor ama melankolisi ona karşı hiçbir şey yapamıyor: Onları gururlandırmak ve gururlandırmak için ne yapmalı?

Alessio daha sonra güzel bir motivasyon konuşmasıyla onu neşelendirmeye çalışır. “Başkalarının seni etkilemesine izin verme” diyor ve onu kendine ve hayallerine inanmaya teşvik ediyor. Çocuk, onu başkalarının sözlerinden etkilenmeden yoluna devam etmeye davet etmek için futbol metaforlarını kullanmaya çalışıyor. Daha sonra Casa Greta'dan ayrıldığında Sergio'yu ailesiyle tanıştırabilecek ve her şey çözülecek. Ama şimdi melankolinin son günlerini mahvetmesine izin vermek gerçekten utanç verici olur. Alessio, “Yaptığınız şeye koşullanmadan inanmalısınız” diye bitiriyor. Greta ona minnetle bakıyor.

İlgili