Francesca De André, eski sevgilinin ilk etapta mahkûmiyeti hakkında

celikci

New member
“Mahkeme dışında, cezanın ardından beni yakaladı bana saldırmak için bisikletle kovalandı ve bana bunu söyle ödemeye niyeti yok hasar yok”. “Verissimo”ya konuk, Francesca De Andre yeniden izini sürer Eski Giorgio Tambellini ile yaşanan toksik ilişkiLucca mahkemesi tarafından kötü muamele suçundan ilk etapta üç yıl üç ay hapis cezasına çarptırıldı.

En büyük sorunu mahkumiyet değildiama maddi düzeyde bir şeyi ortaya çıkarma fikri” diye devam ediyor etkileyici ve sanatın kızı, eski sevgilinin herhangi bir pişmanlık hissetmiyorsun davranışları için.

Bana çamaşır suyu attıbir şeyleri ateşe verdi ve üzerime fırlattı beni iş eldivenleriyle dövdü beni daha çok incitmek için”, De André günlük hayatlarını hatırlıyor, özellikle de geçmişin izini sürüyordaha şiddetli saldırganlık.

“VE her şey sebepsiz yere oldu: Ben kanepede sessizce oturuyordum, televizyon izliyordum ve o da Beni saçlarımdan yakaladıkanepenin arkasına sürüklenip yere sabitlendi ve tekmeledi ve yumrukladı“, diye devam ediyor kadın, bilincini kaybetmeden önce şöyle düşündüğünü açıklıyor: o ölmüş olurdu.

Şans eseri onu kurtaracak biri vardı komşu: “Bilincime kavuştuğumda, Var gücümle bağırmaya başladım ve kapıya doğru yürüdü ve beni alıp götürdü. Bu sırada polis geldi ve beni aldı. Kırmızı kodla hastaneye kaldırıldı“.