“Filippo'nun ailesiyle konuşuyoruz”

celikci

New member
“Verissimo”ya Gino ÇeçettinKasım ayında eski sevgilisi tarafından öldürülen Giulia Cecchettin'in babası, kızının kayboluşu sırasında yaşadığı anları ve eşiyle bugün yaşadığı ilişkiyi anlatıyor. Filippo Turetta'nın ebeveynleri. “Giulia o cumartesi eve gelmeyince bir kaza olmasını umuyordum. Bunun bir ebeveyn için paradoks gibi görünebileceğinin farkındayım ama benim için tek açıklama buydu. Sık sık Filippo ile olan ilişkisini sordum Her ne kadar onun mahremiyetine tecavüz etmek istemesem de o bir yetişkindi, 22 yaşındaydı” diye açıkladı baba Silvia Toffanin'e.

Giulia'ya Filippo'yla daha kararlı bir şekilde konuşması konusunda ısrar ettim. ancak Kızıl Haç hemşire sendromu onu bunu yapmaktan alıkoydu. Bana her zaman şöyle derdi: Onu terk ettiğim için acı çekiyor. Okul arkadaşı oldukları için arkadaşlığını bıraktı ve ben de onun özel hayatına tecavüz etme korkusuyla onun hayatını yaşamasına izin verdim” diye devam etti baba.Filippo'nun ebeveynleriyle Başlangıçta konuştuk, birlikte gidebilecekleri bir yer olup olmadığını anlamak için birlikte onları aramaya gittik. Bugün mesajla konuşacağızPaskalya selamları için son kez. Ona çok yakınım Dayanmalarını rica ediyorum ve ileriye bakmak. Onlar için de hayat devam ediyor, diğer oğulları için güçlü olmaları gerekiyor” diye bitiriyor.