“Erkekler ve Kadınlar”, stüdyoda Ida ve Cristina arasında çatışma

celikci

New member
İLE “Erkekler ve kadınlarIda Platano Ve Cristina Tenuta yüzünden tartışıyorlar Mario Cusitore. Yayınlanan bölümde 2 Nisan Şövalye ve Tronist tekrar tartışmaya başlarlar ve sakinlik geri gelmiş gibi göründüğünde, Leydi Cristina yeni bir tartışma başlatmaya çalışır. Yorumcu, “Küçük bir ışık parıltısı geri döndü ve Cristina ne yapıyor?” diye düşünüyor Tina Cipollari.

Tronista'nın tedirginliğini tetikleyen şey Cristina'nın bir iması olabilirdi. Aslında bayan, Mario'dan dans etmesini istediğini ancak iddiaya göre şövalyenin reddettiğini açıkladı. “Bana yapamayacağımı söyledi, hayır istemiyorum” Şövalyenin kameralardan uzak olsalardı kabul edeceğini öne süren hanımın altını çiziyor.”Birisi gelir gelmez acele edersin. Herkese karşı iyi davranıyorsun, ama hadi…” diye yanıtlıyor kadına saldıran Ida. Onunla da birlikte. Gianni Sperti şunu düşünüyor: “Hadi kendimize soralım Cristina neden bu kadar adam varken Mario'yu kızdırmaya gidiyor? Keşke Ida'ya yaptığını hiçbir kadın sana yapmasaydı.”

Bu noktada Cristina kendini savunuyor ve bunu yalnızca sözlerine inanmayan tronistanın gözlerini açmak için yaptığını açıklıyor. Ida, “Gözlerimi açmamı mı istedin? Benim için iyilik mi yapmak istedin? Ama bırak şunu” diye bitiriyor Ida. Sonunda Mario'nun savunmasını almayı düşünüyor Maria De Filippi “Raporlardan sonra Cristina ile dans etmeyi kabul etseydi aptallık olurdu. Kendisi sevildiğini bilen bir adam ve sevildiğini de bilecek ve ben bunda yanlış bir şey görmüyorum.”