“Erkekler ve Kadınlar”, Mario ve Ida Platano: stüdyodan ayrılıyor

celikci

New member
Çıkıştan önce tartışma, Ida'nın kanat oyuncusunun yalnızca bir kanat oyuncusu olduğunu söylemesi nedeniyle alevlendi: Pierpaolo ile. “Bunu Pierpaolo'yla oynadın – gözle görülür şekilde gergin olan Mario'nun sözleriydi -. Her zaman olduğu gibi, sadece bir kanat oyuncunuz varsa onu seçin. Senin için hiçbir değerim yok. Söylediklerin ve davranışların senin için bir hiç olduğumu anlamamı sağlıyor ama burada düğünde sağdıç olmak için kalmadığımı bil.” “Onu seçersem bu benim son seçimim olacağı anlamına gelmez.” Ida Platano'nun yanıtı onun üzerine düşecek” oldu. Ancak bu, şövalyeyi ikna etmeyen bir versiyon: “Ben bıktım – Diyor -. Burada olmaya ve seni başka biriyle izlemeye alışkın değilim.”

Dışarıyı gördükten sonra Mario stüdyoyu terk etmeye ve bir daha geri dönmek istememeye kararlı görünüyordu.. 17 Nisan'daki bölümde şövalye kaldı editör ekibinin istekleriyle karşılaştığında bile kayıtsız Maria De Filippi'nin programından. Bu nedenle Ida ona ulaştı ve Pierpaolo'yu şaşkına çevirerek çalışmanın merkezinde yalnız bıraktı: Platano'nun kararından hayal kırıklığına uğrayan şövalye, “Ne istiyorsan onu yap” dedi. Program yorumcusunun beğenmediği sözleri, Gianni Sperti: “Mario'nun tepkisi içgüdüsel bir tepki, benim için ilgi göstermenin bir yolu. Pierpaolo'nun hiçbir şey söylememesi bile beni düşündürüyor.”

Ancak sunucu Pierpaolo'nun tarafını tutuyor: “Onunki yetişkinlere özgü bir tutum,” yorumunu yaptı Maria De Filippi -. Mario'nun ilgisini tartışmak için burada değilim, tavrını tartışmak için buradayım. Ida ikisini de öpeceğini söylüyor ama neden yapmıyor? Çünkü eğer Pierpaolo'yu öperse Mario bir kez daha giderdi, eğer Mario'yu öperse muhtemelen Pierpaolo'yu kaybederdi çünkü sessiz kalması onun aptal olduğu anlamına gelmez ve muhtemelen fazla konuşmayan aptal olduğu anlamına gelmez. harekete geçen kişidir.”