“Erkekler ve Kadınlar”, Luca Daffrè için 1.200 kız

celikci

New member
” adresinde alınan 1.200 istek var.Erkekler ve kadınlar” bilmek Luca Daffre, yeni tronista ve “L’Isola dei Famosi” nin eski rakibi. 21 Mart’ta yayınlanan bölümde Maria De Filippi, tüm talipleri stüdyoya davet etmenin imkansız olacağını, bu nedenle yeni tronista’nın zaman zaman dışarı çıkacak birini seçeceğini açıkladı.Luca Daffrè için bin iki yüz kız – İlk defa tek bir tronista için bu kadar çok talep geldi. Canale 5 flört şovunun yapımını bir seçimin önüne koyan olağanüstü bir durum. Ev sahibesi Maria de Filippi, son bölümde kim olduğunu açıklıyor, zaten evde halk tarafından bilinen yeni talibin çok başarılı olacağını ve bu nedenle talip seçiminde adım adım ilerleyeceğimizi açıklıyor.


Stüdyodaki sunucu, “Şu an için Luca 50 tanıtım videosu gördü ve bazı kızları dışarı çıkarmak için seçti”, diye açıkladı ve daha sonra Daffrè’nin kimin kim olacağına karar verebilmek için haftadan haftaya yeni tanıtım videoları seçeceğini belirtti. stüdyoya hoş geldiniz ve muhtemelen dışarı getirin.

Luca Daffrè kimdir? – “L’Isola dei Famosi”den model, etkileyici ve eski kazazede: Luca Daffrè yeni tronista “Erkekler ve Kadınlar”, Federico Nicotera’nın seçiminden sonra Klasik tahta çıktı. 1995 doğumlu Trento doğumlu 28 yaşındaki oyuncu, televizyonda şimdiden tanınan bir sima. 2022’de Ilary Blasi’nin sunduğu Canale 5 realite şovuna katılmakla kalmadı, aynı zamanda “Temptation Island”ın baştan çıkarıcısıydı ve şimdiden iki kez Maria De Filippi’nin flört programına talip olarak katıldı. 2018’de Teresa Langella’ya yaklaşmak için ve 2019’da Angela’nın beslenmeye ihtiyacı var. Şimdi aşkı aramak için “Erkekler ve Kadınlar”a geri dönüyor ve tanıtım videosunda şöyle diyor: “Beni buradan çıkarma. Bekar bu turda bile!”.
 
Üst