“Erkekler ve Kadınlar”, Ernesto ve Marianna arasında iklim ısınıyor

celikci

New member
Bayan anlattı Ernesto'nun ona karşı benzersiz yaklaşımı: “Ertesi gün yanıma gelip her şeyin yolunda olup olmadığını ve işimin olup olmadığını sordu, havaalanında çalıştığımı öğrenince beni arayabilir mi diye sordu. Sonra ona başka bir şey yapacağımı söyledim ama şaka güzeldi”, diye açıklıyor bayan.

Bayan daha sonra şunları ekledi: “Ernesto'nun bana telefon numarasını bırakmasını bekliyordum ama o vermedi ve ben de belki gururumdan dolayı numarayı ona bırakmadım. Ancak yaklaşımı ilgimi çekti ve bu yüzden ayrılmaya karar verdim. ona kabul ettiği numarayı verdi”. Bu noktada Ernesto Russo, Marianna'yı yemeğe götürdüğünü ve ona karşı güçlü bir çekim hissettiğini söylüyor. “Onu birkaç kez öpmeye çalıştım” diye açıkladı. Ernesto içtenlikle şunu itiraf ediyor: “Etek ve gömlekle geldi ve doğruyu söylemek gerekirse heyecanlandım.” Bayan ise onu öpmek istediğini ancak bunu gönüllü olarak geri çektiğini açıkladı. “Her zaman ellerini öne uzatarak böyle olduğunu ve bu nedenle yarın fikrini değiştirebileceğini açıklıyor.”

Son olarak Marianna, Ernesto'nun odaya yaptığı baharatlı davetten de bahsetti. Ancak kabul edilmeyen bir davet. “Ertesi gün yerleşmeden kahvaltıya gittim çünkü onu görmeyi beklemiyordum ama onun yerine Onunla tanıştım ve beni duvara fırlattı…“.