“Erkekler ve Kadınlar” Brando'nun tahtı risk altında mı?

celikci

New member
İLE “Erkekler ve kadınlar“tahtı Brando risk altında olduğu görülüyor. Tronista'nın, yayınlanan bölüm sırasında sabrı tükeniyor 12 Mart ve sorar Maria De Filippi bir hafta ara. “meditasyona giriyorum“, diyor genç adam ve ev sahibesi ona gerçekten durma ihtiyacı duyup duymadığını soruyor.”Süslü, karaktersiz biri olarak anılmaktan yoruldum. Her şeyle doluyum ama bu durumda nasıl seçim yapacaksın?“, hâlâ seçim yapmaya yakın görünmeyen Brando'yu düşünüyor.

Bu arada Beatriz Ve Raffaella Sabırsızlar çünkü bir türlü karara varamadan bu durumu ileriye taşımaktan yorulmuşlar. Ayrıca Ida Platano Brando'yu savunmak için müdahale eder ve taliplerden ona süre vermelerini ister. Bayan Barbara De SantiAncak kızların tarafını tutar ve Brando'ya saldırarak onu yakında bir karar vermeye teşvik eder. “Eğer bunun bir süs olduğunu sanıyorsan orada oturarak ne yapıyorsun?“, bunun yerine yorumcuya sorar Gianni Sperti. Raffaella bir adım geri atıyor ve şöyle diyor: “Sanmıyorum ama sinirlendiğimde bu içgüdüseldir“.

Ancak ev sahibesi Brando'ya kiminle dans etmek istediğini sorunca Brando da Beatriz cevabını verince Raffaella'nın sabrı taşar ve stüdyodan ayrılır. Bu noktada diğer talip Tronistayı tehdit eder ve şunları söyler: “Eğer ona ulaşırsan, o senin seçimin, burada kalıp izlemeyeceğim“. Tronista, Beatriz'le dans etmemeye karar verir, ancak talip ona, hemen olmasa da bölümün sonunda Raffaela'ya ulaşsa bile pozisyonunun aynı olacağını açıklar. Brando sinirlenir, ancak ona ulaşacağını açıkça belirtir. tam da Beatriz'in varsaydığı gibi, kayıt bittikten sonra talip. Bu noktada genç kadın Maria'ya veda edip ayrılmak istediğini söylüyor ama Brando öfkeleniyor ve stüdyodan ilk önce ayrılıyor. Büyük anlam ifade eden bir tepki. hoşgörüsüzlük ve genç adamın kariyerini riske atabilecek bir durum.