‘Dijital Dönüşüm ve Spor Sanayisinin Geleceği’ programı başlıyor

semaver

New member
Spor ve blockchain alanında çalışmalar yapan Türkiye’nin önde gelen akademisyenlerinin ve konusunda uzman yöneticilerin öncülüğünde gerçekleşecek eğitim programı, sporun dijital dünya ile olan etkileşimine yeni bir pencere açarak ışık tutmayı hedefliyor. 25 farklı ülkeden, 130’a yakın küresel iş ortağı bulunan taraftar etkileşim platformu Socios.com, Kadir Has Üniversitesi Spor Çalışmaları Merkezi iş birliği ile blockchain ve spor alanında meslek yapmak isteyen gençlere yönelik fiyatsız eğitim verecek. Profesyonellerin ve akademisyenlerin eğitmen olarak yer alacağı bu programda spor sanayisinin geleceği, değişen ve dijitalleşen dünyanın yeni pazarlama ve irtibat trendleri, blockchain dünyasındaki iş modelleri, NFTler, Metaverse dünyası ve fan tokenlar üzere farklı birfazlaca mevzuda dersler yer alacak.

5 HAFTALIK PROGRAM SONUNDA SERTİFİKA VERİLECEK

Eğitim programı, 17 Mayıs tarihinde başlayacak ve 5 hafta boyunca hafta içi salı ve perşembe günleri saat 19.00-21.00 içinde, Sapphire Workington İstanbul çalışma ofislerinde gerçekleşecek. 5 haftalık program sonunda tüm iştirakçilere Kadir Has Üniversitesi Spor Çalışmaları Merkezi tarafınca sertifika verilecek. Programın eğitmenleri içinde yer alan Socios.com Türkiye Yöneticisi Altuğ Öztürk, Kadir Has Üniversitesi ile başlayacak bu eğitim programı hakkında şu sözleri kullandı:

“Socios.com Ailesi olarak Türkiye’deki genç ve dinamik nüfusun spor ekosistemi ve blockchain dünyasına olan ilgisinin farkındayız. Sporun dijitalleşme ile olan yol arkadaşlığının bu alanda meslek yapmak isteyen gençlerimize de yeni iş imkanları sağlayacağının şuurundayız. Biz de bu alanda çalışmalar yapan küresel bir marka olarak, gençlere spor yöneticiliği, spor iktisadı, spor pazarlaması üzere temel dersler eşliğinde sporun dijital dünyanın yeni trendleri konusunda eğitim vermek üzere Kadir Has Üniversitesi Spor Çalışmaları Merkezi ile güçlerimizi birleştirdik. Bu eğitim programı, gelecek günlerde gençlere yönelik yapacağımız yeni projelerden yalnızca bir tanesi. Sporun ülkemizdeki birleştirici gücüne ve dijital alanda gelecek vaat eden genç fikirlere inancımız sonsuz.”

DHA

Okumaya devam et...