Chiara Ferragni, profesör Gian Mario Anselmi'nin görüşü

celikci

New member
İletişimi Chiara Ferragni bu bir kazanan. O bunu destekliyor Gian Mario Anselmi, edebiyat tarihçisi ve Bologna Üniversitesi'nde İtalyan edebiyatı profesörü. Stüdyoda misafir “Öğleden Sonra Beş” Anselmi, Ferragni “yöntemi” hakkında söz sahibi oluyor ve şunları söylüyor: “Edebi kökleri olan anlatı kartını çok oynadıherkesin sandığı gibi çocuklarını falan rastgele karıştırmıyor, en popüler olan ve çok önemli bir edebiyat türü olan otobiyografiyle bağlantılı bir anlatım yapısı var”.

Bu nedenle Chiara Ferragni diğerlerinden öne çıkıyordu etkileyiciler ve bu iletişim şekli sayesinde 29 milyon takipçiyi ikna etti. Ancak Anselmi'nin tezi stüdyoda yayınlanan bölümde eleştiriliyor. 6 Martama profesör tezinden emin ve şunu ekliyor: “Chiara Ferragni, İtalyan güzelliğinin yeni ve kesin bir modelini önerdi” diye bitiriyor.

Bu arada, bugünün çoğunu evde geçirecek olan fenomen hakkında özel bir güncelleme yok. Bu, ev sahipliği yaptığı programın muhabiri tarafından duyuruldu. Myrta Merlin, Michel Dessişöyle açıklıyor: “Bugün Ferragni, düne ait olduğu için biraz sahte olan bazı Instagram hikayeleri yayınladı. Daha şimdi evden çıktı ama ben onu takip edemedim. Birkaç günlüğüne ülkeyi terk etmeye hazır görünüyor. “, diye bitiriyor gazeteci.