“Büyük Birader Vip” Antonella Fiordelisi çaresiz

celikci

New member
11 Mart 2023, 11:53

Eski eskrimci Edoardo Donnamaria’yı özlüyor

Antonella Fiordelisi, Big Brother Vip’te Edoardo Donnamaria olmadan zor günlerle yüzleşmek zorunda kalacak. Eski eskrimci onu çok özler ve sanki konuşmacı onu dinlemek için oradaymış gibi onunla bahçede konuşmaya karar verir. “Seni özledim” diye söze başlayan Antonella, kesintisiz bir şekilde onun hakkında düşünmeye devam ettiğini açıkça belirtiyor ve ekliyor: “Her zaman beni düşün, çünkü ben düşünüyorum”. Ev’de birlikte geçirilen anları düşünerek, “İçimizdeki en kötüyü, ama aynı zamanda en iyiyi de ortaya çıkardık” diyor. Fiordelisi, aşklarının gerçek ve güçlü olduğundan emin ve o da biraz mesafe koymaya direnecek: “Bu, şimdiye kadar hissettiğim en gerçek ve en güzel şeylerden biri… Seni seviyorum.”

Donnamaria olmadan ilk uyanış

Antonella Fiordelisi için Edoardo Donnamaria olmadan Big Brother Vip Evi’ndeki ilk uyanış kolay değil. Arkadaşı Nikita ile birlikte kırık ve duygulanmış bir sesle “Edoardo’suz ev bana boş geliyor” diyor. Model onu teselli etmeye çalışır ve realite şovunun dışında Edoardo ile buluşmayı beklerken onu güçlü olmaya davet eder: “Dışarıda görüşürüz” diyor yumuşak bir sesle. Eski eskrimci, onunla geçirdiği altı ayı mutlu bir şekilde hatırlıyor ve macera bittiğinde konuşmacıyla günlük hayatını hayal ediyor.

Nikita’nın Antonella’ya verdiği güvenceler

Antonella Fiordelisi, Edoardo Donnamaria’nın yokluğuna boyun eğmiyor: “Hep kafamda o var, şimdi gittiğine göre daha kötü” diyor Nikita’ya güvenerek. Model yardım edemez ama arkadaşına güven verir. Ona göre Antonella’nın başka bir şey düşünememesi doğaldır. İlişkileri, Ev’deki hapis nedeniyle yoğun ve güçlendi, melankolik hissetmek normaldir. Elbette Edoardo Donnamaria oyun dışı kalacak başka mesleklerle meşgul olacak ama Antonella’nın şu anda tek bir takıntısı var. “Artık ayrıldığımıza göre onu ne kadar sevdiğimi daha da anladım, umarım onun için de aynısı olur” diye yorum yapıyor. Arkadaşı onu pes etmemesi için ikna etmeye çalışırken “Yirmi gün oldu, dört ay bile olmadı” diyor.

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

İlgili