“Büyük Birader”, Perla ve Alessio hararetli bir şekilde tartışıyorlar

celikci

New member
Tgcom24

Alessio ve Perla tartışıyor

Çocuk aslında bazı sert sözlerin söylendiğine inanıyor. Bazı açıklamalarla karşı karşıya kalan Perla'nın net bir tavır alması ve onu savunması gerekirdi.

Genç kadın, haklı şüpheleri olduğunu yineledi. Onun durumunu biliyordu, bu yüzden ona strateji dışında yaklaştığını düşünmesi normal. Ancak aynı zamanda Alessio'nun onu gerçekten sevdiğine de inanıyor çünkü ona aksini düşünme fırsatı vermemiş.

“Ben etki sahibi değilim” diye yanıtlayan Alessio, Perla'nın strateji konusundaki kötü şöhretinden yararlanmak istediği teoriyi reddediyor.

Ancak her ikisi de yanlış anlaşılmalara yol açmamak konusunda hemfikir. Aralarında dostluktan başka hiçbir şey yoktur.

Giuseppe yaklaşıyor ve bu yanlış anlamaların neden Perla ile kendisi arasında da ortaya çıkmadığını merak ediyor. Kız, ilişkilerinin her zaman eğlenceli olduğunu, bu yüzden de daha az yanlış anlaşılma olduğunu söyleyerek yanıt verir.

“Artık spontan olamıyorum” Alessio konuşmaya yeniden başlıyor. Belki de çözüm ilişkiyi samimi yaşamak olacaktır.

Önemli olan çocuğun arkadaşının sırtına binmek istemediğinin açık olmasıdır.

İki arkadaş arasında açıklama

İki çocuk bahçeye çıkıp durumu netleştirmeye çalışırlar. Perla'nın Alessio hakkında olumsuz düşünceleri vardı ama hemen fikrini değiştirdi. Arkadaşının samimi olduğunu biliyor, bundan şüphe etmek istemiyor.

Alessio hâlâ Mirko'nun davranışını anlamıyor: Ona neden kızgın?

Kararlı bir şekilde “Erkek arkadaşınla iyi geçinmek istiyorum” diyor.

Ancak Perla, görevden alınmanın bazı şüpheler uyandırdığını açıklıyor. Kendilerini içinde buldukları bağlam onlara pek yardımcı olmuyor ama birlik içinde kalabilmek için ellerinden geleni yapmak zorundalar.

İkisi gülümseyerek birbirlerine sevgiyle sarılıyorlar. Dostlukları her türlü engeli aşabilir, önemli olan birbirlerine güvenmektir.