“Biriktirmeler tamamlandı, Big Brother Vip tarafından kurtarıldı”

celikci

New member
18 Mart 2023, 11:22

Bir iş davası, mali durumunu tüketti: 2016’da realite şovuna katılmak tesadüftü

Laura Freddi, gazeteye verdiği bir röportajda hayatının birçok yönüne değindiğini anlattı: geçmiş aşklardan (öncelikle Paolo Bonolis ile olan aşklarından), televizyondaki deneyimlerine. Küçük ekrandan uzakta ekonomik zorluklar yaşadığı karanlık bir döneme de odaklandı. “12 yıl süren ve paramı tüketen bir iş davası yüzünden. Ne yazık ki her zaman dürüst insanlarla karşılaşmıyorsunuz. İmzalamamam gereken evrakları imzaladım ve kendimi savunmak için tüm birikimimi yaktım, hatta atmak zorunda kaldım. Hala parasını ödediğim evi sattım” dedi. Durumu iyileştirmek, “Big Brother Vip” in ilk baskısının deneyimiydi.

Paolo Bonolis ve Sonia Bruganelli ile ilişkisi

“Paolo Bonolis, sevgilerimin en önemli insanıydı, o zamanlar çok gençtim ve o zaten evli ve bir babaydı. 19 yaşımın gözünde büyüleyiciydi, onu sevdim, beni eğlendirdi, beni ironi ile vurdu. ve kültür. Bana günde üç film de izletti, bana kitap okudu, sel oldu. Çok seyahat ettik “dedi Laura Freddi ilişkileri hakkında. Artık vedalaşmalarının üzerinden uzun zaman geçtiğine göre, aralarında dostane ilişkiler var ve şov kızı da orkestra şefinin karısıyla bağlantılı: “Sonia Bruganelli ile onun bizi aynı yerlere tatile götürdüğünü keşfettik: Polinezya, New York, bugün biz gülmek”.

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

E.ON, deniz için işbirliği yapıyor

E.ON

UNESCO Hükümetlerarası Oşinografi Komisyonu’nun okyanus ve iklim arasındaki ilişkiye adanmış gezici ve eğitici sergisi Ocean&Climate Village, Napoli’de Castel dell’Ovo’da sona erdi.

Daha fazlasını bul

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

E.ON

UNESCO Hükümetlerarası Oşinografi Komisyonu’nun okyanus ve iklim arasındaki ilişkiye adanmış gezici ve eğitici sergisi Ocean&Climate Village, Napoli’de Castel dell’Ovo’da sona erdi.

Daha fazlasını bul

İlgili