“Big Brother”da Greta, Alessio'ya Sergio ile öpüştüğünü anlatıyor

celikci

New member
Büyük kardeşGreta, Sergio ile Alessio'ya olan öpücüğünü gösteriyor - fotoğraf 2

Tgcom24
İkisi arasındaki öpücük

Greta, Alessio'ya Sergio'nun ilerlemelerine boyun eğdiğini açıkça belirterek şöyle açıkladı: “Biraz zaman aldı, zamanım var ama başardım”. Büyük bir heyecanla karşılanan bu haberi oda arkadaşı ikisine de sarıldıktan sonra Anita'ya bildirdi.

Greta, Sergio'yu cezbetti

Birkaç gün önce Greta, Sergio'dan çok etkilendiğini itiraf etti. Onu estetik açıdan memnun etmenin yanı sıra, kendisine güven ve istikrar kazandıran birçok özelliğe sahip, saf, samimi bir çocuk olarak görüyor. Kendisine karşı hâlâ biraz çekingen davrandığını çünkü onun hayatı ve geçmişi hakkında pek bir şey bilmediğinden, dengesini kaybetmeden önce gerçek uyumluluğunu anlamak için daha fazlasını öğrenmeyi tercih ettiğini söylüyor. “Onun hakkında sevdiğim birçok şey var ama bilmem gereken başka birçok şey var.”

Greta için raporlar

Yarışmacı, bahçede çocukla yaşanan yüzleşmede şefin kendisinden çok farklı bir karaktere sahip olduğunun altını çizdi: “Seni kapalı görüyorum, asla açmıyorsun. Sıkı bir kitapsın”. Greta, aşk ilişkilerinde her zaman kendisine benzeyen birini aradığını açıklıyor. Sadece karakter düzeyinde değil, aynı zamanda niyetler, düşünceler ve bakış açıları açısından da. Çoğu zaman Sergio'ya çok benzer bir yardımcı buldunuz, ancak diğer durumlarda rakibinizi hem tutum hem de bakış açısı açısından sizden uzak gördünüz.

Sergio'nun bakış açısı

Sergio ise her zaman tam tersini, farklı bir insanın içinde büyümesini, dünyaya farklı gözlerle bakmasını istemiştir. Greta şöyle bir şeyden korkuyor: “Bunu zaten yaşadım ve hoşuma gitmedi.” Kısacası her zaman birbiriyle çelişen görüşler varsa bir şeyler inşa etmesi zordur. Sergio ise geçmişine baktığında kendisinden çok farklı olan insanlarla uğraşmaktan korkuyordu ancak kendisiyle anlaşmazlığa düşen insanlarla bazı karşılaşmalar bu işleyişin güzelliğini keşfetmesine neden oldu.