Atletlerden sarsıntı bildirisi

semaver

New member
Kahramanmaraş’ta saat 04.17’de meydana gelen zelzele biroldukça vilayette de hissedilirken epey sayıda vatandaşımız da zelzeleden olumsuz etkilendi. Kulüpler arka arda açıklama yaparken atletlerden da geçmiş olsun bildirileri geldi.

Buse Naz Çakıroğlu: Çok, epey üzgünüm.. Tüm kalbim ve tüm dualarımla gelecek hoş haberleri bekliyorum..

Umut Meraş: Kahramanmaraş ve Gaziantep’te meydana gelen ve biroldukca vilayetimizde hissedilen zelzelelerde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar dilerim. Ülkemizin başı sağolsun.

Eda Fazilet: Güne bu biçimde bir haber ile başlamak epey üzücü. Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve etraf vilayetlerimizde de hissedilen sarsıntı felaketinde ömrünü kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar dilerim. Dualarımız zelzeleden etkilenen tüm vatandaşlarımızla. Geçmiş olsun Türkiye.

Furkan Korkmaz: Çok üzgünüm oldukca! Gelen acı haberler yüreğimizi dağlıyor, canımız acıyor. Kalbim hoş ülkemle birlikte.

Derya Çayırgan: Kahramanmaraş’ta olan 7.4 büyüklüğündeki zelzelesi hisseden tüm kentlere geçmiş olsun. Ablam ve çocuklar uygun arayan soran herkese teşekkür ederim.

Nuri Şahin: Geçmiş olsun hoş ülkeme. Dualarımız can kaybının daha da artmaması için. Lütfen hakikat ayrıntıları paylaşarak alanda canla başla uğraş eden gruplarımıza yardımcı olalım.

Hidayet Türkoğlu: Çok üzgünüm, milletimize geçmiş olsun! Kahramanmaraş başta olmak üzere bir epeyce kentimizde hissedilen sarsıntıda hayatlarını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Yaşadığımız bu felaketi birlik ve birlikteliğimizle yardımlaşarak atlatacağız.

Uğurcan Çakır: Ne söylenir, ne yazılır bilemiyorum. Çok geçmiş olsun…

Mete Gazoz: Kahramanmaraş merkezli gerçekleşen ve biroldukça vilayetimizde hissedilen sarsıntı haberini fazlaca büyük bir hüzünle aldım. Acımızı anlatacak söz bulmak inanın fazlaca sıkıntı. Dualarımız sarsıntıdan etkilenen vatandaşlarımız ve onlar için gayret eden takımlarımızla.

Yusuf Yazıcı: Karanlık bir güne uyandık. Ciğerimiz yandı. Ele ele bu felaketi de atlatacağız. Zelzeleden etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun. Dualarımız kayıpların daha da artmaması için. Lütfen doğrulanmış ayrıntıları paylaşmaya dikkat edelim.

Okumaya devam et...