Arkadaşlar 22 Gianmarco arkadaşlarını selamlıyor ve evden çıkıyor.

celikci

New member
Ancak Gianmarco Petrelli’nin yeteneğinden vazgeçmek zorunda kalması için bazı teselliler var. İlki, bir dansçı olarak geleceğiyle ilgilidir.

Gelecekteki büyük fırsatlar


Aslında, elendikten sonra, Maria de Filippi ona, gecenin ilk randevusunda elenen nişanlısı Megan Ria’nın başına geldiği gibi, New York’ta üç aylık bir burs kazandığını bildirdi: “Gideceksin. dünyanın en ünlü okullarından biri olan Geoffry Bale Okulu’na”. Bunlar sunucunun sözleri. Etkinlik boyunca yetenek ajansları tarafından iş fırsatları için seçilebilecek, kendinizi dünyanın her yerinden yeteneklerle karşılaştırabileceksiniz…” 22 yaşındaki Roman için büyük bir fırsat.

Megan’a tekrar sarılmak


İkinci teselli, onun duygusal alanıyla ilgilidir. Aslında Gianmarco, kız arkadaşı Megan’ı yeniden kucaklayabilecektir. İkili inişli çıkışlı bir dönemden sonra çok yakın bir çift haline geldi ve onları bağlayan şey, kızın da dediği gibi “Verssimo” sadece aşk değil, aynı zamanda samimi bir dostluk.


Gianmarco, çocukken gizlice dans etmeye başladığını, Michael Jackson’ı taklit etmeye çalıştığını ve bunu anlayan annesinin onu hemen bir dans kursuna yazdırdığını söylemişti.


Sosyal muhalefet


Başta sosyal medya olmak üzere kamuoyunun büyük desteğini alan Gianmarco’nun elenmesine, özellikle Twitter üzerinden bir dizi tartışmalı mesaj eşlik etti. Birçoğu için oylamanın sonucu doğru değildi ve sadece Gianmarco okuldaki en güçlü dansçılardan biri olduğu için değil, aynı zamanda bazılarının hatırladığına göre Cricca öğleden sonra bir kez elenmişti.
 
Üst