“Amici 23″te Lil Jolie “davası” Rudy Zerbi'yi çileden çıkarıyor

celikci

New member
Rudy Zerbi'nin Anna Pettinelli için tekneleri

Pettinelli'nin Lil Jolie'ye olan ilgisi doğal olarak son aşamaya geçip geçmeyeceklerini öğrenmek için bekleyen öğrencileri Ayle ve Nahaze'yi alarma geçirdi. Hatta formanın Rudy Zerbi'nin öğrencisine verilmesiyle takımda bir yer daha eksilecekti. Tekliften birkaç gün sonra Rudy Zerbi, meslektaşı ve iki öğrencisi Nahaze ve Ayle'yi stüdyoya çağırdı. Profesör, kartlarla dolu bir tepsiyle ortaya çıkıyor. Zerbi hemen “Sizin gibi sıralamalarla kağıttan tekne yapanlar var Anna” diyor. “Çok hoşsun, neden iki ördek de getirmedin?” Pettinelli ironik bir şekilde yanıt veriyor.

Nahaze ve Ayle endişeli

“Bölümden bölüme sorunlar artıyor, fikirlerinizi netleştirirseniz anlamak isterim. Hala görev bekleyen Ayle ve Nahaze probleminin yanında, Lil Jolie ile yaptığınız büyük duman da var. Kafa karışıklığını arttırdınız. Zerbi, meslektaşına “Onu değil, aynı zamanda kafanın içinde yaşayanı da… Potansiyel olarak fazladan bir yer teklif ettin, ikisiyle ne yapacaksın?” diye soruyor. Ancak onun için hâlâ atanacak gömlek sayısı bir sorun teşkil etmiyor. Ancak ekibindeki şarkıcılar oldukça endişelidir. Ayle, “Onun teklifini anlamadım, dürüst olmalıyım” diye itiraf ediyor. “Anladığım kadarıyla eskisinden daha fazla risk altındayız. Dört gömlek eksik: Giovanni ve Sarah sanırım iyiler. İki tanesi kaldı.”

Pettinelli, Lil Jolie'yi kurtardı

Hatta (iyi bir tercüman olmamakla suçlanan) Nahaze bile öğretmenin Lil Jolie'ye takımından memnun olmadığı için formayı teklif ettiğine inanıyor. Pettinelli, şarkıcıya gömleği teklif etmesinin nedeninin Zerbi'nin yeteneğine ikna olmadığını bilmesi olduğunu ancak akşam saatlerinde bir yeri hak ettiğini düşündüğünü açıklıyor. Öğretmen, Zerbi'nin ona en çok ihtiyaç duyduğu anda destek olmak yerine onu aşağıladığını düşünüyor. Zerbi'yi öfkelendiren suçlama: “Sırf teklifinizden sonra düşünme ihtiyacı duyduğu için onu geri gönderdim ve gömleği ona vermedim.”