“Amici 22”, Piccolo G ve Gianmarco okulu bırakmak zorunda

celikci

New member
Akşamın ikinci bölümünde takımların pozisyonlarının tersine döndüğü “Amici 22″de heyecan daha da arttı: Zerbi-Celentano takımı ilk bölümde tüm elemeleri kazandıktan sonra, bu kez takım en kötüsünü yaptı ve iki üyesini kaybetmek zorunda kaldı.


ilk çalıştırma


Orada ilk çalıştırma ekibi görmek Cuccarini-Emanuel Loçekiliş yapıldı, buna meydan oku Zerbi-Celentano. Buzları kırmak için “Tu come stai” şarkısını söyleyen Cricca, Ramon ise “Camina burana” notalarına dans ederek cevap veriyor. Sonra Maddalena ve Piccolo G birbirlerine meydan okuyor, ardından Cricca ve Aaron geliyor. Cuccarini-Emanuel Lo’nun takımı kazanır ve rakip takımın üç üyesini sandığa göndermeye karar verir. Sonunda elenecek Piccolo G. Stüdyodan kesin olarak ayrılmadan önce Maria’dan saygı sözleri alan şarkıcı, “Çok şüpheci başladım ve bunun yerine deneyim bana birlikte yaşamanın yararlarını ve zorluklarını, istikrarın zevkini ve ayrıca kızgınlığın yararsız olduğunu öğretti” diyor. De Filippi.

ikinci çalışma


ile devam ediyoruz ikinci koşu ve birbirlerine meydan okumak için aynı takımlar. bu eldiven Emanuel Lo tarafından başlatılan ve Alessandra Celentano tarafından kabul edilen nedeniyle iptal edildi jüride kilitlenme Ramon ve Samu arasındaki mücadelenin sonunda. Yargıç Joseph Giofre bir baleye karşı hip hop temalı bir eldiven seçimine itiraz ederken oyunu kullanmamaya karar verir. Ardından, Isobel’in Cricca’ya galip geldiği dördüncü bir mücadeleye geçiyoruz. Celentano ve Zerbi daha sonra Angelina, Cricca ve Samu’yu oy pusulasına gönderir. Gösterilerin ardından,geçici olarak kaldırıldı son oylamada her şeyi yapacak olan Kliktir.


Yenile profesörler arasında dayak. Tema “haraç İtalyan müziği“. Lorella ve Emanuel, Adriano Celentano ve Mina’nın “Brivido felino” notalarında dans ederken, Arisa ve Raimondo “Guarda che luna” ile performans sergiliyor. Fred Buscaglione tarafından. Alessandra ve Rudy, bazı İtalyan hitlerinin ironik bir yeniden yorumuyla kapanışı yapıyor.üçüncü koşu


Üçüncü koşu

: Zerbi-Celentano takımı hala yolunda ve bu sefer Arisa-Todaro takımına meydan okumayı seçiyorlar. Gianmarco’nun Isobel ile eşleştirilmesi ve Alessio’nun Mattia ile eşleştirilmesi arasındaki çapraz dans meydan okumaları: üstünlüğü elinde bulunduran ikincisidir. Isobel’in Federica’ya karşı kazandığı galibiyetle takımlar arasında eşitlik sağlanır. Aaron’un “Vedo nero” şarkısını söylemesi ile Mattia’nın “Epoca” melodisiyle dans etmesi arasındaki üçüncü maç bu nedenle belirleyicidir. Oy pusulasına Gianmarco, Ramon ve şarkıcı Aaron gidiyor. Ortadan kaldırılma riski olan Gianmarco O Cricca ile son oylamayla karşılaşacak.

Enrico Brignano’ya emanet edilen komik aradan sonra, iki çocuk son meydan okuma için performans sergiliyor ve ardından kararı beklemek için eve gidiyor. Okulu bırakmak zorunda kalmak Gianmarco. Arkadaşlarının dansçı için gözyaşları arasında ise ilk bölümde elenen kız arkadaşı Megan Ria’ya sarılmanın tesellisi var.
 
Üst