“Amici 2023”, Pettinelli Midas'a yeni bir meydan okuma sunuyor

celikci

New member
Tgcom24
Pettinelli'nin mektubu

Maria De Filippi'nin okuduğu bir mektupta “Merhaba Mida,” diye yazıyor Pettinella – anlamsız bir şekilde, siz ve öğretmeniniz, yalnızca şarkı söylemenizin istendiği eldivenleri reddetmeye devam ediyorsunuz, ancak bu işe karışmak istemediğiniz açık. , sadece kendi karar verdiğin şeyi ve kendini aptal yerine koyma riskinden seni koruyan teknik yöntemlerle mi şarkı söylemek istiyorsun… sadece nasıl sızlanacağını biliyorsun… sürekli bir sızlanma… istemez misin? Cappella söylemek, kronik olarak kendine güveni olmayan biri için çok zor, farkındayım. Bu eldiven bile sana uymuyorsa, bu programın tarihine işiyor diye eldiven kabul etmeyen kişi olarak geçeceksin. kapalı ve kendi dünyasından farklı şeyleri nasıl söyleyeceğini bilmeyen”.

Midas'ın cevabı

Seçilen şarkı Francesco De Gregori'nin “La donna cannone” şarkısı ve Mida'nın yanıtı çok uzun sürmüyor: “Tekrar reddedeceğim, ilgilenmiyorum.” Daha sonra Mida, koçu Lorella Cuccarini ile bu konu hakkında konuşmak ister ve koç onu dikkatlice düşünmeye davet eder ancak şarkıcı mantığı dinlemek istemez: “Bunun adil olmadığını düşünüyorum ve bunu yapmak istemem. benim malım değil, bu kadar! Canımı sıktı!”.

Cuccarini onu uyarıyor

Ancak Lorella Cuccarini onu uyarıyor: “Burada sadece senin sevdiğin şeyleri yapmak için bulunmuyoruz! Amici'nin dışında kaldığında istediğini yapacaksın ve kendi yolunu seçeceksin, Midas işe yaramıyor.” burada böyle! Seni zorlamak istemiyorum ama bu seni düşündürüyor ve düşündürüyor.” Yani Midas şarkıyı denemeyi kabul eder ama aslında bu dayağı da kabul etmek istemez.