“Amici 2023”, Gaia elendi: Celentano-Zerbi takımı çığ gibi düştü

celikci

New member
Akşam şovu için beşinci bölüm ve yeni elemeler “Arkadaşlar 2023”yetenek gösterisi Maria De Filippi. Okulu bırakan Lil Jolie (şarkı söyleme) ve Gaia De Martino (dans), her ikisi de Anna Pettinelli ve Raimondo Todaro takımının öğrencileridir ve bu nedenle yalnızca şarkıcı Martina ile rekabette kalırlar. Yaralanan dansçının yerini Aurora Ranvestel almıştı. Alessandra Celentano ve Rudy Zerbi'den oluşan ekip 4 öğrenciyle tam puan alırken, Lorella Cuccarini ve Emanuel Lo'dan oluşan ekip 3. Bölüm konuklarıyla “direniyor”. Barbara Foria Ve Enrico Nigiotti.


İlk çalıştırma – Alessandra Celentano ve Rudy Zerbi'den oluşan ekip, Lorella Cuccarini ve Emanuel Lo ile karşı karşıya geliyor. Rem'in “Everybody acıyor” şarkısını söyleyen Holden ile Ricchi e Poveri'nin “Ma non tutto la vita” şarkısı eşliğinde dans eden Sofia arasındaki ilk düello berabere biter. Marisol, Midas'ı yener ancak şarkıcı, dansçı Dustin'e karşı üçüncü mücadelede galip gelir. Petit'in Madame'in “Chiccherie” şarkısıyla, The Asteroids Galaxy Tour'da “Altın Çağ” şarkısıyla Sarah'ya karşı kazandığı zafer belirleyicidir. Ve budur O bana veriyor elemenin ilk geçici adayı.


İkinci koşu – İkinci turun kahramanları, Anna Pettinelli ve Raimondo Todaro'ya karşı mücadele eden Celentano-Zerbi'nin öğrencileridir. İlk meydan okumada Holden, Martina'ya galip gelir. Şarkıcı daha sonra gösteriye yaralı Gaia'nın yerine geçen Aurora ile karşı karşıya gelir ve dansçı üstünlüğü ele geçirir. Küçük yarasalar Aurora Martina'ya karşı oylamayı kaybeden ve ikinci eleme adayı olan kişi.


Profesyoneller arasındaki eldiven – Beşinci bölümde “altın eldiven”i kazanmak için yarışan öğretmenler arasındaki çıkmaz da bozuldu. Mücadelenin teması “Bu Gece Bizi Nereye Götürecek” Lorella Cuccarini ve Emanuel Lo'nun “Batı Yakası Hikâyesi”nden alınan bir mambo dansı yapmasıyla atmosfer anında alevleniyor. Anna Pettinelli ve Raimondo Todaro şehvetli bir tango yaparak karşılık veriyorlar ve şarkı söyleme öğretmeni sonuçta dansçılar tarafından desteklenerek “uçuyor”. Gloria Gaynor gibi giyinen Rudy Zerbi ve Alessandra Celentano, “Hayatta Kalacağım” ve “Asla Elveda Diyemem” şarkılarıyla çılgına dönüyor ve sonunda Zerbi kristal disko topuna asılıyor. Mücadeleyi Cuccarini-Lo kazandı.


Üçüncü koşu – Alessandra Celentano ve Rudy Zerbi, Lorella Cuccarini ve Emanuel Lo'dan oluşan takıma karşı mücadeleyi yeniden başlatıyor. Dustin, Backstreet oğlanlarının melodisine uygun bir koreografiyle büyüler ve “C'est la vie” şarkısını söyleyen Sarah'nın kalbini kazanır. Sofia, Lady Gaga'nın karışık şarkısıyla dans ediyor ve Petit'in söylediği Lucio Dalla'nın karışık şarkısına galip geliyor. Üçüncü zorluk tamamen Marisol ile Sofia arasındaki dansla ilgilidir ve Celentano'nun öğrencisi galip gelir. Sara o üçüncü eleme adayıdır.


Son meydan okuma – Midas, Aurora ve Sarah son belirleyici düelloda yarışır. Gösteriler tamamlandıktan sonra üç jüri üyesi oyuna geri dönebilecek ilk öğrencinin Midas olduğuna karar verir. Gerginlik, komedyen Barbara Foria'nın şakasıyla yalnızca birkaç dakikalığına bozuldu. Sarah yayınlanmamış “Like a Painter” şarkısını söylüyor. Yine Gaia'nın yerini alan Aurora, Taylor Swift'in “Red” şarkısına dans ederek yanıt veriyor. Son mücadelenin ardından kızlar evden öğreniyornihai sonuç: Maria De Filippi bunu anlatıyor Programı terk etmek zorunda kalan kişi Gaia'dır. Gaia'nın elenmesinin getirdiği hayal kırıklığına rağmen bir sürpriz yaklaşıyor: dansçı, Covilhão'dan Ricardo Runa “Kayzer Ballett” tarafından yönetilen gençlik topluluğunda dans çırağı olarak sözleşme yapmak üzere Portekiz'e gidecek.
 
Üst