“Aile oteli tarafından ayrımcılığa uğruyor”

celikci

New member
Guendalina Tavası ile “Öğleden Sonra Beş” kısa süre önce karıştığı olay hakkında konuşmak için geri döndü: Etkileyici, Le Iene ile günde dört kez seviştiğini açıkladığı röportajından sonra bir aile otelinden reddedilecekti: “Ben bir otelden yasaklandım. aile oteli ve zincirindeki tüm aile yapılarından o görüşmeden sonra davetlerini geri çektiler.Bir süre önce bu aile yapılarından birinde kalmak zorunda kaldım.Ancak maalesef özel sorunlardan dolayı daha fazla gidemedik. .Ben de yazdım bir e-posta Yapının Pr’ına şu cevabı verdi: Italia 1 programındaki röportajdan sonra karakterim artık yapıyla uyuşmuyordu”.

Otelin kopyası

iletilmesi sırasında Barbara d’Ursoaraya girdi Egon RaffaeliGuendalina davetinin dönüşünü açıklayabilen konaklama tesisi pr.

“Bu sadece ticari bir operasyon – açıkladı – işler tam olarak böyle gitmedi, artık işbirliği için şartlar kalmadığı için reddettik”. Raffaeli’nin avukatı bile, “Skandal veya sorun yok, soru çok doğrusal, ilişki ticari bir ilişki, kalışla değil başka bir şeyle ilgili, yapılan seçimlerde bu konuda ayrımcı hiçbir şey yok” dedi.