“Ünlüler Adası”, Edoardo Stoppa ve Juliana Moreira bir arada

celikci

New member
Tgcom24
Luxuria'nın verdiği akşam yemeği

Gerçekte, bölümün sonunda, Vladimir Luxuria çetin sınavı anlayınca kazazedelere birlikte bir akşam yemeği vermeye karar verdi. Böylece Juliana, eşi benzeri görülmemiş Maya santrifüj testinde Simon Peron'u yendikten sonra bu hafta da lider olan kocasıyla daha fazla zaman geçirebildi: suya daldırılarak apne testini geçmek zorunda kaldılar. Juliana'nın sahile gelişi gruptan alkışlarla karşılandı: Moreira da pilavını getirdi. Edoardo ona “Sen benim hayatımın liderisin” diyerek liderin kolyesini taktırır. Juliana, “Birlikte biraz konuşabiliriz, belki geç saatlere kadar ama yemek yemek istemiyorum, diyetteyim, nasıl kilo verdiğimi gördün mü?” diye altını çiziyor Juliana. Stoppa'nın yanıtı “Her zamanki gibi güzelsin”.

Bölümde neler yaşandı

Çift, altıncı bölümün baş kahramanıydı. Ancak beklenmedik bir olayla. Genellikle birbirlerini uzun süredir görmeyen çiftler tekrar birbirlerine sarılabilir ve birlikte bol bol vakit geçirebilirler. Ancak onlar için durum böyle değildi. Edoardo Stoppa “Ondan uzak olmak açlıktan daha zor” diye başladı. Juliana Moreira onunla birlikte olmak için Honduras'a gitti, ancak bölüm sırasında kazazedenin çok zor bir seçimle karşı karşıya kalacağını keşfetti: aşkıyla tanışın ya da kazazedelere pirinç verin. Hemen gözyaşlarına boğulan Juliana, “Gruba bunu yanlış yapmaz, ben boş geldim” dedi. “Her neyse, sana otuz saniye veriyorum,” diye araya girdi Vladimir. Edoardo döndü ve gözyaşlarına boğuldu: “Her zaman yaptığımız gibi birlikte karar verelim” ve karısının yanıtı çok geçmeden geldi: “Kahkaha”. Sonuç olarak lider, karısıyla vakit geçirmek yerine kazazedeleri beslemeyi tercih etti.

Edoardo Stoppa kimdir?

Edoardo Stoppa 54 yaşında ve kamuoyu tarafından 2008'den 2020'ye kadar hayvan refahıyla ilgili vakalarla ilgilendiği “Striscia la notizia” programının muhabirlerinden biri olarak tanınıyor ve bu nedenle “kardeş” lakabıyla anılıyor. Hayvanların “. Birkaç yıl boyunca yaptığı araştırmalar sayesinde birçok hayvan dramatik durumlardan kurtarıldı ve hayvanlara kötü muameleyle bağlantılı az çok ciddi suçlardan sorumlu düzinelerce kişi adalet önüne çıkarıldı. 2011 yılında Mondadori, hayvanlarla yaşadığı ve hayatını değiştiren karşılaşmalarını anlatan “Forfortuna che ci sei” adlı bir kitap yayınladı. 2007'den beri nişanlı olduğu Brezilyalı şov kızı Juliana Moreira ile 10 Kasım 2017'den beri evlidir. Ondan iki çocuğu vardır.