Workshop iX: KRITIS – § 8a BSIG için özel test prosedürü yeterliliği

Adanali

Member
Şirketlerdeki ve resmi kurumlardaki kritik altyapılar (KRITIS), § 8a paragraf 1 BSIG’de belirtildiği gibi özel güvenlik gerekliliklerine tabidir. 23 ve 24 Mayıs 2023 tarihlerinde § 8a BSIG için iki günlük iX atölyesinde Özel test prosedürü yeterliliği, final sınavını geçtikten sonra, eğitimin sonunda “§ 8a BSIG için özel test prosedürü yeterliliği” ek yeterliliğini alacaksınız. . Federal Bilgi Güvenliği Yasası § 8a uyarınca güvenlik kontrollerini kendiniz gerçekleştirebilirsiniz.

Çevrimiçi çalıştay özellikle iç denetçiler, BT denetim deneyimi olan denetçiler ve denetim organı çalışanları ve kritik altyapı yöneticilerine (KRITIS) yöneliktir. Yoğun karşılıklı paylaşım ve sınava ve sertifikaya en iyi şekilde hazırlanmak için bu eğitim 12 katılımcı ile sınırlıdır.

Bu iX çalıştayı, BSI eğitim konseptini izler. BT yönetimi ve güvenlik danışmanlığı HiSolutions’ın Konuşmacısı Christin Nebauer, ISO 27001’e göre sertifikalı bir baş denetçidir. 24 Nisan’dan önce rezervasyon yaptırırsanız, atölye ücretinde yüzde on indirim alırsınız.

Daha fazla bilgi ve kayıt

iX Magazine'den daha fazlası

iX Magazine'den daha fazlası

(ek)

Haberin Sonu