Verissimo’nun kardeşi Emanuela Orlandi: Onu hâlâ canlı hissediyorum

celikci

New member
30 Nisan 2023 18:55

Talk-show’a ilk kez konuk olan Pietro Orlandi, kız kardeşinin kaybolmasıyla ilgili soruşturmanın yeniden açılmasıyla ilgili olarak şunları söylüyor: “Vatikan’daki birçok kişi bunun kısa sürebileceğini biliyor”

İlk kez misafir bir “Çok doğru” Pietro Orlandi kız kardeşini hatırla Emanuela Orlandi 22 Haziran 1983’te 15 yaşındayken Roma’da kayboldu: “Kalıntılarını bulana kadar onu canlı aramak benim için bir görevdir”, Silvia Toffanin ile yaptığı röportajda şunları anlatıyor: “Sana söylemem gerekirse , Onu canlı hissediyorum, sonra ne olduğunu bilmiyorum”.

Emanuela Orlandi ile ilgili 40 yıllık sessizliğin ardından Ocak ayında bir dönüm noktası geldi. soruşturmanın yeniden açılması Kardeşi Pietro Orlandi, Vatikan adaleti tarafından “Yıllardır istiyorduk ve aniden Papa Ratzinger’in cenazesinden iki gün önce geldi” diyor. Vatikan’da işlerin nasıl yürüdüğünü çok iyi bilenlerin olduğuna inanıyorum” diye ekliyor.

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

Telematik üniversite, iş dünyasına yönelik eğitim

UniMarconi

Yirmi yıllık tarihte, dijital üniversiteler, İtalya’da ilk doğan UniMarconi ile başlayarak büyük bir büyüme yaşadı. toplumun büyümesi için temel bir hümanist kültürün entegrasyonunu unutmadan

Daha fazlasını bul

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

UniMarconi

Yirmi yıllık tarihte, dijital üniversiteler, İtalya’da ilk doğan UniMarconi ile başlayarak büyük bir büyüme yaşadı. toplumun büyümesi için temel bir hümanist kültürün entegrasyonunu unutmadan

Daha fazlasını bul