“Ünlüler Adası”, Valentina Vezzali ile Marina Suma'nın dostluğu

celikci

New member
Tgcom24
Marina ve Valentina arasındaki çatışma

“Hayatta artık kızmak istemediğime, bunun faydasız olduğuna ve hiçbir amaca hizmet etmediğine karar verdim, bunu hayatta öğrendim, bazı şeylerin üzerime biraz kaymasına izin verdim, kısmen bunun sadece bana zarar verdiğini anladığım için Marina Suma, kendisiyle aynı fikirde olan Valentina Vezzali ile sahilde otururken şöyle diyor: “25 yıl boyunca birlikte çalıştığım eskrim öğretmenim Giulio bile bana her şeyin üzerime kaymasına izin vermeyi ve bakmayı öğretti. Dünyayı nesnel bir şekilde değerlendirmeli ve dürtüsel tepki vermeden önce dikkatlice düşünmeli ve her şeyi dikkatle görmelidir, çünkü dürtüsellik hiçbir yere varmaz.”

El ele

Aslında Marina, sen çok güzelsin, içtenlikle söylüyorum”, diye devam ediyor Valentina. “Aynı şey benim için de geçerli”, diye yanıtlıyor Suma. İki kazazede el ele tutuşuyor ve mutlu bir şekilde gülümsüyor.

Marina Suma kimdir?

Marina Suma 64 yaşında, 1983 yılında Carlo Vanzina'nın “Sapore di mare” filmiyle büyük başarı elde etmiş bir oyuncu. Ve Adriano'yla birlikte “Dio li fa e poi li Accoppia” ve “Sing Sing” gibi diğer komediler Celentano (1983). Aktris daha sonra tonunu değiştirerek kendini daha dramatik kısımlara adadı. Oyunculuğu tamamen bırakıp tiyatro kariyerine devam eden Marina, başka bir tutkuyu da geliştirmeye devam etti: moda. Yakın zamanda Corriere della Sera ile yaptığı bir röportajda şunları söyledi: “Üç yıldır yalnızım ve Roma, Napoli ve Salina adası arasındaki hayattan keyif alıyorum. Artık erkeklerle vakit harcamıyorum”.

Valentina Vezzali kimdir?

Valentina Vezzali flöre konusunda uzmanlaşmış eski bir eskrimcidir. 16 Mart 2021'den 22 Ekim 2022'ye kadar Draghi hükümetinde spordan sorumlu Bakanlar Kurulu Başkanlığı'nda Devlet Müsteşarı olarak görev yaptınız. Gelmiş geçmiş en iyi eskrimcilerden biri olarak kabul edilen Olimpiyat Oyunlarında dokuz madalya kazandı; bu sonuç onu en çok madalya ve Olimpiyat altın madalyası alan sporcular arasında gösteriyor. Flörede gelmiş geçmiş en başarılı eskrimci, eskrimde en çok madalya kazanan kadın ve en çok altın madalyaya sahip İtalyan atlettir. Ayrıca 16 Dünya şampiyonluğu, 13 Avrupa şampiyonluğu, beş Universiade, iki Akdeniz Oyunu, 11 Dünya Kupası ve 30 ulusal şampiyonluk kazandınız. 2016 yılında İtalyan sporunun Şöhret Kaldırımı'na girdi.