“Ünlüler Adası”, Mazzoli ve Noise eşleri tarafından “kaçırıldı”

celikci

New member
Radyo 105 çiftinin ünlü eşlerinin adaya gelişleri tatillerine yeni bir adım attı. Aslında son haftalarda hem Mazzoli hem de Noise arkadaşlarını çok özlemişlerdi. Mazzoli, Stefania’ya, “Bugünlerde nasıl olduğumu bilmiyorsun, kendimi açıp ruhumu dışarı çıkarmak istedim,” diyor, kendimi toparlayamadım, kendimi bez bebek gibi hissettim. Sonra günah çıkarmada tamamen açılıyor: “Karımı canlı görmek, onu öpebilmek, ne kadar şanslı olduğumu, onunla evlenmek için ne kadar zeki olduğumu, onunla bu kadar kötü evlendiğim için ne kadar küçük olduğumu anlamamı sağladı”. Ama en azından ikinci kez evlenmesini isteyerek son şeyi düzeltebilmişti: “Şimdi senin sayende, gördüğün gibi olağanüstü bir yerde yüzükle söz verdim, ona taç giydirmekten çok mutluyum. rüya”.

Paul Gürültüsü onunla tanışmaktan Stephanie önemli bir enerji enjeksiyonu yaptı. “Bugünden önce adaylığa gitmek beni memnun edecekti çünkü ona geri dönmek istiyordum, şimdi yol kelimesine inanmaya başlıyorum.” Onunla suda ıslanırken kendini bırakıyor. “Seni görmek bana çok güç verdi – diyor ona – sonra kendimi çok kötü hissettim. Başından beri her şeyimi verdim, hiçbir şeyden geri adım atmadım ama bir noktada kendime yabancılaşmaya başladım”. Ve cevap verdi: “Çünkü sende bir solucan var, eğer beni görmezsen ve nasıl olduğumu bilmezsen delirirsin”. Paolo, “Artık iyiyim,” diye sözlerini tamamlıyor.