“Temptation Island”, Jenny Bekar Luigi'ye Yaklaşıyor Ama Hala Tony İçin Ağlıyor

celikci

New member
Jenny, duygulara yolculuğu sırasında, Yolunda tek olan Luigi'yi bulur. İkisi arasında hemen iyi bir his gelişir ve bu da kızın erkek cinsiyeti hakkındaki fikrini değiştirmesine yol açar. Jenny, ayartıcıyla sır ve yakınlık içinde kendini serbest bırakır. Bu arada, ona bir dudak kremi verir ve onu uyanmaya davet ediyor. “Seni üzgün görmek istemiyorum,” diyor çocuk ona. Arkadaşlarına ona güvenmeye başladığını söylüyor. “Onun bana iyi geldiğini bilmek, bana karşı farklı bir tavrı var, çok şefkatli. Bunu böyle deneyimleyeceğimi hiç düşünmemiştim.” Çocuk onu düşünmeye davet ediyor: “Tony hayatında, sana bir şey katıyor mu, bir şey eksiltiyor mu?” Köyün diğer tarafında, erkek arkadaşları arasında Tony, Jenny'nin gördüğü videolardan hoşlanmamış gibi görünüyor: 42 yaşındaki Sicilyalı, Luigi'nin kız arkadaşına olan yakınlığından hoşlanmamış: “Ona sarılmak, onu öpmek için her zaman bir bahanesi oluyor, partileri görmüş olmalı, onu rahatsız eden bir şey”, ama oğlanlar onun gözlerini açmasını sağlamaya çalışıyorlar. “Kendi üzerinde çalışmaya başladı”.