Survivor’da Sercan Yıldırım oyun alanını terk etti!

Felaket

New member
Bu yıl All Star formatıyla ekranlara gelen Survivor 2022, 27 Şubat Pazar akşamı 33’üncü kısmıyla izleyici karşısına çıktı. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda uğraş kıran kıran ilerledi.

Bayanlar çabasında galip gelen taraf gönüllüler olurken; erkekler de durum 7-7’ye geldi. Bunun akabinde oynanacak best of için gruplar bir ortaya gelerek; oyunda en âlâ olan arkadaşlarını seçti.

Lakin bu sırada ünlüler grubunda tartışma çıktı. Erkeklerde oyuna kimin çıkacağı seçilirken Sema ve Nagihan’ın gelip, Adem’in ismini vermesi Sercan’ın yansısına sebep oldu.

Akabinde bayanların oyunu kaybettiğini vurgulayan Sercan, “Kadınlar bugün kaybetti, oyunda düzgün değillerdi. Bu yüzden fikir beyan edemezler” dedi.

Sercan’ın bu kelamlarına kızan bayan yarışmacılar ise köşeye çekileceklerini ve gerekirse oyunda oynamayacaklarını söylemiş olduler. Bunun üzerine Nagihan’a çıkışan Sercan, “Bana iftira atıyorsun şu an” dedi.

Nagihan’ın “Kadınlar dışlandığı için ben bu oyunda oynamak istemiyorum” kelamlarına daha da öfkelenen Sercan, “Ben elenmek istiyorum. Ben gittim arkadaşlar” diyerek oyunu terk etti. daha sonrasında Nagihan’a seslenen Yıldırım, “Benim kaybedecek bir şeyim yok, senin epey şeyin var” sözlerini kullandı.

Günün sonunda dokunulmazlık oyununu kazanan gönüllüler ekibi oldu. Kurulda bir arkadaşlarını sürgün adasını yollayan ünlülerden potaya giden isim Aşkım oldu.

Kurulda de ekip arkadaşlarıyla yaşadığı gerginlik hakkında konuşan Sercan, “Bizim başından beri devam eden bir eşleşme problemimiz var. Ben âlâ oluyorum ve şu ismi alayım diyorum. sonucu veriyoruz lakin birileri gelip müdahale ediyor. Bugün de tam erkekler karar vermişkilk evvel Sema’nın gelip Adem çıksın demesi akabinde da Nagihan’ın durumu müdahale etmesi beni üzdü. Akabinde kullandığım bir cümle fazlaca çarpıtıldı. Nagihan bana iftira attığı için oyunu terk ettim. Lakin burada benliğimle yarışmak istediğim için de geri döndüm” dedi.

Sercan’ın akabinde konuşan Nagihan ise “Yaşananlarda Sercan’ın bu eşleşme problemini bu kadar içselleştirdiğini bilmiyordum. Lakin bunu kendi ortalarında çözmeleri gerek. Biz dış gözle fikir beyan ediyoruz yalnızca hiç bir arka niyetimiz olamaz. Ben buraya bir erkeği parlatmaya gelmedim. Biz bayanlar kazanınca sorun olmuyor ancak kaybedince Sercan diyor ki ” Siz kaybettiniz, eşleşme için yorum yapamazsınız” Bu epey mu yanlışsız? Biz bayanlar, erkeklere hizmet etmeye geliyoruz. Biz burada figüran mıyız? Dış kapının dış mandalı mıyız? Bu cümleyi kurabileceğini düşünmedik ve sana yakıştıramadık. Grubunu orada yalnız bırakman da epey büyük bir eksi oldu” diye konuştu.