Simone Coccia, Stefania Pezzopane için gözyaşlarına boğuldu

celikci

New member
Simone Coccia Colaiuta sırasında gözyaşlarını tutamaz “Öğleden Sonra Beş” ile ayrılığın ayrıntılarını ortaya koyuyor Stephanie Pezzopane 2014 yılında başlayan ve dokuz yıl süren bir hikayenin ardından.

“Son dönemde ilişki biraz değiştiaşktan arkadaşlığa geçmek – eski giffino’yu çalışmasındaki açıklıyor Barbara d’Urso – Bu ilişkinin bitmesini kolaylaştıran herhangi bir dış sebep yoktu ama Sevgililer Günü’nden sonra bu değişikliği ikimiz de algıladık”. 25 Nisan Salı günkü bölümde yayınlanan röportaja göre, ayrılık kararı karşılıklı anlaşma ile olgunlaşacaktı, ama adam içeride kaldığını garanti ediyor. mükemmel raporlar eski partneriyle ve “Pomeriggio Cinque” canlı yayınından kısa bir süre öncesine kadar onu telefonla dinlemiş olmak.

Ve Simone Coccia gözyaşlarını tutamayarak itiraf ediyor: “Belki Stefania’dan daha az göstersem de, acı çekiyorum çünkü önemli bir hikayeydi ve nasıl sonuçlandığını görmek beni üzdü, çünkü onun gibi birini bir daha asla bulamayacağımı düşünüyorum.”

Coccia daha sonra birçok kişiyi hatırladı zorluk ve acılar İkisi arasındaki aşk hikayesine olan ilgiyi “hastalıklı” olarak tanımlayan kadınla birlikte kamuoyunun bir kesiminin ağır eleştirilerinden kaynaklandı. “Savaşmaya devam ediyoruz – Barbara d’Urso’yu garanti etti – çünkü ayrılsak bile, bize hala saldıran insanlar var”.

ayrılık duyurusu – İkisi arasındaki ayrılık haberi, Stefania Pezzopane’in uzun bir mesaj yayınladığı Nisan ayı başlarında yayılmıştı. instagram, çiftin siyah beyaz bir çekimine doğru koşuyor. “Simone ve ben artık birlikte değiliz. Bu karara vardık çünkü birbirimize duyduğumuz büyük sevgi, saygı ve özel dostluk, bir çift olarak bir yaşam projesini sürdürmek için yeterli değil. Birbirimizi çok sevdik. , tutkuyla ve neşeyle. Kalıpları ve önyargıları yıkmak. Birbirinden çok farklı dünyalarımızın karşılıklı keşfi, suç ortaklığı ve kirlenmesiyle geçen harika yıllardı. Pek çok güzel ve önemli şeyi büyük bir coşku ve merakla paylaştık”.

Ve yine: “Zor anlar oldu, tarihimizi savunmak için insanüstü bir kararlılıkla ve cesaretle her seferinde üstesinden geldik. En aşağılık kötülüklere, ikiyüzlü yargılayıcı bakışlara, sahte ahlakçılıklara, önyargılar, canımızı yakmak için yapılan kişisel saldırılar, özel alanlarımıza ve mesleki faaliyetlerimize yönelik saldırılar… Birbirimizi sevdiğimiz için maddi ve manevi zarara uğradık. Hakim ve avukatlara bile başvurarak kendimizi cesurca savunmak zorunda kaldık. her zaman doğrusunu elde ettik.her şeyi yoğun yaşadık çevremizde eşya ve insanlar değişirken biz de değiştik taahhütlerimiz ailelerimizin ihtiyaçları gelecek beklentilerimiz değişti hep arzuyla cesaretle yaşadık aşk hikayemizi , ikiyüzlülük olmadan. Ve bu kararda bile sadık, cesur olmak, birbirimize her özgürlük ve özerklik alanını geri vermek istiyoruz”.

Bu nedenle Stefania Pezzopane şu sonuca varmıştı: “Kendimizi kendimize, bireysel yaşamlarımıza, etkinliklerimize, çocuklarımıza, ailelerimize, her birimiz için doğru olduğunu düşündüğümüz şeylere adamak. Size yazarken, duygulandık heyecanlandık ama karar verdim.Bizi sevenlere,takip edenlere,şımartanlara teşekkür ederiz.Bu 9 yılda bize kattığınız dostluk ve ilgi için size minnettarız.Çok değerlisiniz.Belkide siz Simone ile artık bir çift olmadığımıza göre bile bizi sevebiliyoruz. Ancak biz birbirimizi sevmeye, birbirimize saygı duymaya ve birbirimize gülümseyerek bakmaya devam ediyoruz. Sizi çok sevdiğimiz bir fotoğrafımızla selamlıyoruz. birlikte geçirdiğimiz yıllara ait güzel bir hatıradır”.