Simone Coccia Colaiuta: “Stefania çok meşguldü”

celikci

New member
Simone Coccia ve Stefania Pezzopane arasındaki hikaye güzel bir hikayeydi, eleştiriye ve bazen de onu hoş karşılamayanların alaylarına dayanabilirdi. Ayrıca bu nedenle, ilerlemek imkansız hale gelse bile bu ilişkinin sonu ikisi için de bir acıydı. Coccia, herkesin kendi acısını değil de yalnızca Pezzopane’in acısını umursuyor gibi görünmesine de üzüldü, o kadar ki Facebook’ta “Stefania’nın acısını ve tatlılığını umursayan herkes, sanki II. taştan bir kalp ve donmuş duygular. Ama kimse Simone’un nasıl olduğu konusunda endişelenmedi, birçokları için bu konu dışı.”

Çift uzlaşmaz taahhütler için

Simone Coccia ve Stefania Pezzopane arasındaki hikaye sona erdiyse, bu ikisi arasındaki aşkın sona ermesinden değil, öyle ki ayrılık karşılıklı rıza ile ve en dostane koşullarda gerçekleşti. Ama kesinlikle birbirinizi sevmek artık birbirinizi görmediğiniz bir ilişkiyi sürdürmek imkansız olduğu için. Simone röportajda “Ben meşguldüm, o çok meşguldü” diyor. Ama ben 8’de çıkıp akşam 18’de dönerken, o 7’de çıkıyor ve gece yarısı da geri geliyor. Anlıyorum, ha. Ama zamanla ilişki zayıflar. Haftalarca bir, belki iki kez akşamları yarım saat görüşmüştük: bu yeterli değildi”.

Striptizlere dönüş

Simone Coccia, sorunu gündeme getiren kendisi olmasına rağmen ayrılığın kendisini de etkilediğinin altını çiziyor. “Herkes zavallı Stefania desin, eğer Bayan Venier’den acı gözyaşları döktüyse, bu benim iyi bir şey yaptığım anlamına gelir” diye altını çiziyor. Bundan sonra geleceğe özgür bir adam olarak bakar. “Fiziğim izin verdiği için, muhtemelen striptiz yapmaya geri döneceğim – diyor – geri kalanı için eğlencede çalışıyorum, akşamları yapıyorum. Ve Büyük Savaş üzerine kendi müzemi yönetiyorum: Ben kendi kendini yetiştirmiş biriyim. D’Annunzio’nun istismarlarının araştırmacısı ve popülerleştiricisi”.